Druhý zápas tralalalaláckého áčka se odehrál ve čtvrtek 17.3. a soupeřem nám byl z druhé ligy sestoupivší tým Banáni. Devítičlenná sestava začala na výbornou. Po narážečce Kubů Šandery s Rouskem druhý jmenovaný otevřel skóre. Nevedli jsme ale dlouho. Martin Ševeček poprvé propadl a Cuhra si poprvé nechal dát góla mezi nohy. Vyrovnání soupeře nás ale nerozhodilo a náš nejlepší střelec Flandera vrátil vedení opět na naši stranu. Bohužel přišla další chyba v obraně (Martinova) a bylo zase vyrovnáno. A co hůř. Po dlouhé době do sestavy navrátivší se TOOM Kouřim si při rozehrávce přímáku neporozuměl s Trpaslíkem Petráskem, soupeř unikl do breaku a Cuhra si připsal druhý zásah mezi své paznehty.

Po změně stran jsme se jali dobývat soupeřovu svatyni. Na hřišti jsme dominovali a střelec Šandera svým druhým zásahem vyrovnal. Nadále jsme měli převahu, Pavel i Otík z obrany si vytvořili celou řadu dobrých příležitostí, ale gól se nám stále nedařilo vstřelit. Až se k velkému sólu nadechl Martin Ovárek, před bránou si míč vyměnil s Kubou Šanderou a nekompromisně skóroval. Už už se zdálo, že vybojujeme 3 body, ale v poslední minutě si soupeřův útočník udělal z Martina Ševečka dobrý den a podél bezmocného Květáka vyrovnal.

Vzhledem ke hře předvedené zvláště ve druhém poločase je pro nás remíza určitě ztrátou, na druhou stranu je to pro nás první bod, tak buďme rádi i za něj.

Toom “čůrák” Kouřim

Kategorie:

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder