Kvůli odkladu nastoupilo naše Áčko ke svému prvnímu zápasu až ve  středu 12.10. proti týmu Babouci. Po letních prázdninách se jeho řady obohatily o hodně nových stoupenců. K čerstvým přírůstkům tralalalala patří Matěj Blažek a Lukáš Zeman, k těm co byli přeřazeni z Béčka a Céčka pak Jakub Kubát, Bobšit a Zdeněk Garčic.

S jasným cílem zvítězit jsme odhodlaně a plni sebedůvěry nastoupili do zápasu, kde jsme ze začátku nenechali ani přiblížit k balónu, natož tak se ho dotknout. Bohužel udržet tuhle hru se nám podařilo asi jen 30 sekund, potom se soupeř balónu dotknul, vystřelil do pozadí Martina Oharka a ten nechytatelnou střelou k tyči otevřel skóre zápasu na 1:0 pro soupeře. Druhý gól na sebe nedal dlouho čekat a hned při dalším střídání si soupeřův roh hodil rukou do brány Kuba Kubát. V tento okamžik, už trošku zvlažení a ne tak plni sebedůvěry jako na začátku, jsme začali také bránit. Od téhle chvíle jsme se také my dostávali do vyložených šancí, z nichž všechny skončili v náruči golmana, tyčce, břevnu nebo jiné části hřiště a okolí různé od vnitřku soupeřovi brány. Tedy o poločase bylo skóre 2:0 pro soupeře.

Po poločase jsme začali předvádět koncentrovanější výkon, což se ovšem nijak neprojevilo na našem štěstí a ať jsme to zkoušeli z jakékoliv pozice, gól se nám nedařilo vstřelit. Zato však na soupeři někdo štěstím nešetřil, a po jedné naší jak jinak než spálené tutovce se soupeř dostal do protiútoku a Lenochodovi nepomohli ani jeho nové rukavice, protože gól dostal jeslema. Skutečností, že prohráváme už 3:0, jsme se však nedali rozhodit a pokračovali jsme v našem tlaku na již pomalu odumírajícímu soupeři. Po chvilce se nám náš tlak konečně zúročil a Kubovi Šanderovi se poprvé v zápase podařilo prostřelit protivníkova golmana. Tenhle gól nás nakopl a tlak jsme ještě zvýšili. Avšak přílišná horlivost naší obrany způsobila, že soupeř při jedné z jeho mála šancí v druhé půli byl faulován před naším vápnem a z dobře sehraného přímáku opět zvýšil. Od té doby už se ale balónu téměř nedotkl a ani gól Milana u konce nám nepomohl k bodu.

Takže podtrženo sečteno: vstřelené góly Tralalalala – Babouci 4:2, konečné skóre ovšem 2:4.

Zdenda

Kategorie: Nezařazené