Ve středu 2. 11. jsme od 19:00 nastoupili na hřišti č. 3 do zápasu proti favoritům skupiny B druhé ligy, zatím neporaženým Banánům. Sestava skládající se z ideálního počtu devíti hráčů měla složení: Pavel Bartl, Martin Cuhra, Pavel Gajdoš, Zdeněk Garčic, Jakub Kubát, Milan Lecián, Martin Oharek, Jakub Šandera a Lukáš Zeman.

Už od začátku utkání bylo jasné, že přetrhnout šňůru neporazitelnosti soupeře nebude snadné, přesto jsme ale hráli vyrovnanou partii. Na první inkasovaný gól dokázal rychle odpovědět Pavel Gajdoš. Za stavu 1:2 pro Banány jsme značnou dobu soupeře přehrávali, především ve dvou přesilovkách, které nám nekompromisní rozhodčí utkání nabídnul. Početní přesila nám ale nestačila ke vstřelení gólu, mimo jiné díky skvěle chytajícímu brankáři soupeře a bezzubosti našich rohových kopů. Poté, co soupeř zvýšil svůj náskok gólem na 1:3, se naše hra kompletně rozsypala. Chaos v naší obraně a posílené sebevědomí Banánů vedlo k inkasování dalších čtyř gólů. Na konečných 2:7 pak ještě kosmeticky upravil skóre Lukáš Zeman.

Výsledek utkání je vzhledem k dlouho vyrovnanému průběhu mrzutý, ale sezóna ještě nekončí a šance na jedno ze čtyř postupových míst tabulky pořád žije.

Kuba Kubát

Kategorie: Nezařazené