Dne 21.11.2016 se může jevit jakožto každé jiné listopadové pondělí, nýbrž opak je pravdou. V tento osudný den nastoupilo mužstvo odhodlaných Tralalaláků ke svému závěrečnému utkání v základní části Strahovské ligy proti kádru s vůbec nejoriginálnějším názvem celé soutěže, Mámin Hemeroid.

Není žádným velkým tajemstvím, že kádr vedený charismatickým stratégem Lenochodem byl už před úvodním hvizdem jasným favoritem. Předzápasové prognózy nenechaly na sebe dlouho čekat a už od úvodních minut, i přes soupeřovu zarputilost, dávali Jaderňáci najevo, kdo je na hřišti pánem. Nicméně územní převahu domácí stále nemohli přetavit ve výraznější brankový rozdíl. “Vypusťte Krakena!” křičel početný fanouškovský stánek Tralalala. Prosby byly vyslyšeny, na druhý poločas byl vypuštěň obáváný kanonýr Šandera a svým osobitým stylem uštědřil 4 branky do svatyně Hemeroidů. Mohlo jich být víc, ale to by se v tomto utkání nesměl projevit charakter zmíněného Šandery a svými geniálními přihrávkami vybízel své spoluhráče k dalším přídavkům. Tuto možnost využilo trio Šanderových spoluhráčů – Pavlito, Otík a novopečený cetník Lukáš, který rovněž směle přijal narozeninovou pobídku z kopaček hráče utkání. Suma sumárum se domácím povedlo nasázet 7 branek, a vůbec je tak nemuselo mrzet, že lehce promrzlý Lenochod dvakrát inkasoval, za což byl na “Desítce” pochopitelně zákonitě distancován.

Na zmíněné “Desítce” se posléze oslavilo krásné 2. místo v konečné tabulce, s nímž výhledy na historický postup do 1. ligy dostávají mnohem reálnější obrysy.

Lukáš

Kategorie: Nezařazené