Ve čtvrtek 16.3. sehrálo naše A-čko druhý zápas v základní části skupiny B ve 2. Strahovské fotbalové lize proti týmu Vyskočina. Oba týmy v úvodním utkání jarní sezóny zvítězili, naše A-čko vyhrálo drtivě 11:2, Vyskočina ještě drtivěji 22:2.

 

Sešli jsme se v sestavě: v bráně Martin „Lenochod“ Cuhra, v obraně Milan „Otíka bolí nohy“ Lecián, Martin Oharek a Jakub Kubát a v útoku Zdenál „moc jsem se u Cuhry nevyspal“ Garčič, Pavel Gajdoš, Filip „Trpaslík“ Petrásek a Matěj „Slávista“ Blažek. Na soupisce zraněných, odcestovaných nebo jen dementních byli Pavel „Pavlíto – rýmička“ Bartl, Jakub Šandera, Lukáš „něco s vazy“ Zeman a Jaroslav „dementní nebo ztracený Bobšit “ Homoláč.

 

Do zápasu jsme vstoupili velice aktivně. Trefa Matěje a následně Pavlovo využití přesilové hry po žluté kartě soupeře znamenalo naše vedení 0:2 po prvním poločase.

 

Během poločasové přestávky jsme se předháněli v taktických radách, jak udržet vedení do konce, a shodli jsme se na nejdůležitějším cíli – nedostat kontaktní gól hned na začátku druhé půli. Jak jsme si řekli, tak jsme neudělali („překvapivě“) a soupeři jsme během pár okamžiků darovali snížení. Otík po pro něj již nečekané přihrávce od Cuhry nahrál soupeři přímo před bránu. Od té doby se naše hra rozsypala, navíc soupeři tam začalo padat úplně všechno a tak během krátké doby zápas dokázal otočit. Nakonec se ještě znovu prosadil Matěj (hlavou) a zápas skončil naši prohrou 5:3.

 

Další zápas hrajeme ve čtvrtek 23.3. znovu na hřišti číslo 3 proti Rumovým vílám.

 

Milan/Otík

Kategorie: Nezařazené