První liga ve znamení Tralalalala

Neuvěřitelné se stalo skutečným! Vlajková loď Tralalalala navázala na výborné výkony v loňské sezóně a za mohutné podpory fanoušků vyhrála ve čtvrtek 5/10/17 svůj historicky první zápas v 1. Strahovské lize.

Proti týmu FC Sin City, který pro nás byl velkou neznámou, jsme se sešli v plném počtu 11 mužů (pozn.: soupiska ještě v tu chvíli nebyla doplněna o novou posilu, neboť vrchní mentál týmu, Bobshit, byl odejit). Prostor v Brance vyplňoval Martin „Lenochod“ Cuhra; obranu měla na starosti pětice Pavel „El Pavlíto“ Bartl, Milan „Otík“ Lecián, Martin „Pavlíto ti balí mámu“ Oharek, Kuba „Jednatel“ Kubát a Lukáš „Prezident“ Zeman; v útoku se pak střídala pětice Filip „Trpaslík“ Petrásek, Jakub „Nemesis“ Šandera, Pavel „Bůr“ Gajdoš, Zdeněk „Vlastňáček“ Garčic a Matěj „Sparťan“ Blažek. Utkání začalo poměrně opatrně, a to až tak opatrně, že si jeden ze soupeřů spletl střelu s nepovedenou přihrávkou, čímž naprosto překvapil nebohého Lenochoda v brance a poslal soupeře do vedení. S Tralalalala to nevypadalo dobře. Pak však začala fungovat nesmrtelná spolupráce dua hospodských džusíčků – Ovárka a Sparťana. Oba jmenovaní se prosadili a ještě do poločasu jsme vedli 2:1.

V druhé půli jsme pokračovali v kvalitním výkonu – obrana něco ubránila, Lenochod něco chytil, Sparťan přidal druhý gól a třešničkou na dortu byl klasický Zdenálův gól, který vsítil ve spolupráci
s obráncem soupeře. Suma sumárum, výhra 4:1! Jak si A-tým poradí s dalším soupeřem – Detvan? Bude nás opět hnát dopředu mohutná fanouškovská základna, za kterou by se nestyděl ani Jaderný Odpad nebo La Tralalalala? Jak se uvede nová posila Dan Wohlrath? Ukáže se Bobshit aspoň coby fanoušek? Již další čtvrtek 12/10/17 ve 21:00 na hřišti č. 3!

Pavlíto

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.