Tralalalala – FC Gargamel 2:3

Ve čtvrtek 19.10. nastoupilo áčko do dalšího prvoligového utkání, ve kterém mělo narazit na již známého soupeře, proti kterému hrálo už mnohokrát v nižších soutěžích – FC Gargamel.

V utkání šlo o hodně, neboť jak mi tak soupeř patřil k papírově nejslabším v lize a tedy bylo potřeba bodovat. Ovšem už před utkáním jsme se potýkali s prvním problémem – absencí téměř celé útočné řady. Jakožto stálí útočníci se dostavili pouze Kuba Šandera a malý Zdenál, které v útoku nakonec doplnili ještě Lukáš Zeman a Pavlíto. V obraně potom Martin Oharek, Otík, Kuba Kubát a bránu ucpával Květák.

Utkání začalo ve vysokém tempu a alkoholem (hlavně rumem) posílený Gargamel šel hned v úvodu do vedení. S tím se však rozhodl něco dělat Lukáš Zeman a ve stylu malého Zdenála hlavičkoval Cuhrův výhoz do protihráče, kterého si tím donutil dát vlastňák. Hra se následně docela vyrovnala a vyznačovala se hlavně hromadou spálených šancí na obou stranách  => bylo to velice zajímavé utkání pro diváky. Když už se utkání chýlilo ke konci a na spálené tutovky to bylo tak 10:10, se skóre utkání bohužel přehouplo na 3:2 pro soupeře. Nakonec ani změna v sestavě a hra ve 3 útočnících už na konečném stavu nic nezměnila a utkání tedy skončilo 3:2 pro Gargamel.

Příští týden ve čtvrtek nastoupí áčko proti vítězům strahovské ligy ZT – Z kamaste?  a slovy Sparťana: “Příště těm zmrdům naložíme!“ .

Ten nejmenší Zdenál

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.