ZT-Z kama jste? 3:2 Tralalalala

Bylo sychravé podzimní úterý a 26.10. schylovalo se na strahovské trojce ke klání dvou opravdu fanouškovsky dobře vybavených oddílů a to mezi naším tralaláckým „Áčkem“ a vítězem posledních dvou ročníků Strahovské ligy ZT-Z kama jste?

O tom, kdo byl v tomto zápase jasným outsiderem, nebylo menších pochyb a i vrátná z bloku 9 by rozhodně ukázala prstem a kolejenkou v ruce na nováčky soutěže, jaderňáky. Nicméně první poločas vysoce odborné preview zdaleka nepotvrzoval. Do vedení totiž tralaláky poslal znovu nalezený kanonýr Jakub Šandera, a když po vyloučení jednoho hráčů ze ZT-Z kama jste? využil přesilové hry Lukáš Zeman svou střelou mezi nohy (samozřejmě ihned zpoplatněnou), vypadalo to na slušnou polemiku nad samotnými fyzikálními zákony.

Nicméně dobře promazaný stroj vedený moderátorem TV Nova Petrem Suchoňem ve druhém poločase ani na chvilku nejevil známky, že by mohl zareznout. Svou disciplinovanou a velmi účelnou hrou začínal rozšilhávat i samotného našeho a vždy spícího Lenochoda. Za několik minut druhého poločasu byl stav 2:1 a vytáčky obranného, teď už, kvartetu nebraly konců. Ani následný timeout neoddálil pohromu další inkasované branky, a když pár minut před koncem soupeř vsítil svou třetí a nakonec i vítěznou branku, zavládlo snad největší zklamání v historii klubu, neboť další 3 body by byly pro naše „áčko“ opravdu stěžejní a dle všeho i prvníligudržící. Nic naplat, další zápasy, kde by se měly dělat body, nás ještě čekají a my se na ně samozřejmě na desítce zase dobře připravíme. Sportu zdar, zelené zvláště!

Lukáš Zeman

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.