Drahý týme, vážení Tralaláci!

Dnes nastal den, kdy se musíme rozloučit s ligou, která nám všem byla velice blízká. Každý z nás ji poznal z jiné stránky, ale snad nikdo nemůže říci, že by nebyla ligou dobrou a vyrovnanou, ligou, která vždy všem dávala, co si kdo zasloužil. I proto mi prosím nyní dovolte, abych se za nás za všechny rozloučil.

Znali jsme ji krátce, pouze jednu sezónu. S přibývajícím počtem našich zápasů se pro nás stala tou nejcennější ligou na světě. Byla pro nás ohromnou motivací a skvělou výzvou. Každý zápas s ní byl pro nás cennější a cennější, hlavně ke konci našeho života v ní. Postupně se nám zarývala do mysli a do srdce. Každá vzpomínka na ni, nám naše bolavé srdce hojí. Dny, kdy jsem za ní vstupovali na hřiště a ona nám uštědřila několik lekcí, které byly pro nás tak nezbytné, patří mezi naše nejlepší v životě. S ní jsme byli opravdu šťastní a veselí. Jí vděčíme za to, že jsme poznali, co je to upřímná radost z výhry. Vzpomínky a zážitky, které jsme s ní prožili, bychom nikdy nedokázali spočítat, bylo jich mnoho…

Proto všechno, jsem si jistý, že každý z Vás, co dnes sedí v křesle u PC a čte si tento dojemný projev, pár takových zážitků ve svém srdci našel. Stejně jako odešla ona, odejdou i její prohry, její výhry a její bouřlivá nálada, když nás hnal kupředu kotel fanoušků. Zmizí spousta věcí s ní spojených, ale vzpomínky zůstanou. Ty nádherné vzpomínky, které vytvořila jedna z nejlepších lig na světě. Nebojte se a vzpomínejte na ni!

1.   SFL!!!!

Kuba Šandera

Kategorie: Nezařazené