V úterý 16. října jsme se utkali s týmem Gemblers. V tomto podzimním období náš tým přepadla epidemie smrtelné rýmičky, které podlehli Marek Urban, Ondra Kollert, Petr Hebký a Jirka Kafka. Petr”simulant”Hebký byl dokonce tak smrtelně nemocen že následující den ho doktorka nazvala simulantem a uplakánkem. Karel Nadrle prozměnu radši vůbec neodpovídal na telefon. Takže naše sestava byla” v bráně Martin Cuhra, v obraně Honza Crha, Honza Hřib a Vašek Jánský a v útoku Alnur Mussabayev, Ondra Šubrt a Petr Habásko. Naštěstí soupeř měl ještě horší docházku a dorazil pouze ve 4 hráčích a brankářem. S vědomím že pokud si chceme uchovat šanci na udržení tak musíme bezpodmínečně vyhrát, jsme začali ofenzivně. Po pár minutách Vašek Jánský obral soupeře o míč a po narážečce s Ondrou Šubrtem dostal náš tým nechytatelnou ranou do vedení 1:0. Soupeř dlouho nesmutnil protože se mu brzo povedlo srovnat skóre. Naštěstí jsme šli brzo opět do vedení, po chytře rozehraném autu Vaškem Jánským postupoval Alnur sám na brankáře a v této situaci si veděl rady co udělat s míčem. Od té doby začal soupeř hrát hodně na brejky, kterých se jim do konce půle povedlo pár uskutečnit ale naštestí nás podržel brankář a v prvním poločase už neinkasoval. V druhém poločase se stalo něco v co už jsme ani nedoufali branku se povedlo ve 3. soutěžním utkání této sezóny vstřelit Ondrovi”už zase dávám góly”Šubrtovi. Soupeři se povedlo ještě vyhrabat zbytky sil a snížil na 3:2. Jenže v té době byl už Ondra Šubrt zahřátý na provozní teplotu a nedlouho poté nám vrátil dvoubrankové vedení. To mu nestačilo a chtěl dát co nejvíc branek a za chvilku zase střílel na bránu kde obránci srazili balón k volnému Vaškovi Jánskému, pro kterého nebyl problém uklidit míč do odkryté brány. Soupeři se rozhodli při time-outu pro změnu strategie a začal útočit i jejich brankář. Jejich první akce skočila zákrokem Martina Cuhry a pokusem překvapit brankáře dlouhým výkopem, jenže balón se dokutálel s problémy do velkého vápna. Soupeřův brankář mu vzápětí střelu oplatil střelou z půlky hřiště na kterou byl Martin Cuhra krátký. Svůj první gól chtěl vstřelit i Honza Crha, proto vzal si balón obešel dva protihráče položil si brankáře a tvrdou ranou málem zlomil tyčku. Tří-brankový náskok nám vrátil svým hattrikem Ondra Šubrt kdy obešel obránce a křižnou střelou nedal brankáři šanci. Soupeři zase chvilku tlačili když se po střele balón odrazil k Petrovi Habáskovi který za křiku Ondry Šubrta “prázdná brána” odevzdal balón soupeři pro kterého nebyl problém vstřelit branku. Na konečných 7:4 upravil Ondra Šubrt, kterému se téměř povedl úkol se kterým do každého zápasu vstupuje a to dát víc gólů než soupeř, tak snad se mu to povede v příštím zápase proti Červené hvězdě.

Kategorie:

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder