K prvnímu zápasu sezony nastoupil B-tým s několika změnami v soustavě. Do brány se postavil Oncek, před ním v obraně byli Vašek Jánský, David Brožek, Vojta Straka a nová posila David Klečka. V útoku se předvedli Šušu, David Blatský, Honza Benýšek, Láďa Dufek a Radim Tichý.

Do zápasu jsme vstoupili velmi nadějně, od začátku jsem měli na hřišti mírnou převahu, kterou jsem dlouho nemohli přeměnit ve vedení. Začátek byl ve znamení neproměněných šancí a dobré práce v defenzivě. Skóre otevřel David Blatský, když mu před prázdnou bránu nahrál Vašek. Místo navýšení náskoku jsme lacino inkasovali a první poločas skončil za stavu 1:1.

Druhá půlka začala opět lépe pro nás a po několika neproměněných šancích na obou stranách jsme šli díky gólu Šušu(ho) opět do vedení. Vzhledem ke zkušenostem ze zápasu Áčka, kdy jsme zjistili, že porazit soupeře velkým rozdílem je pro fanoušky od určitého momentu nezajímavé, jsme nechali soupeře srovnat. Tento moment dodal utkání na dramatičnosti, a upoutal pozornost fanoušků, z nichž většina dorazila až na druhý poločas, a dobrovolně si tak nechala ujít nejzajímavější část derby. Několik minut před koncem zápasu se trefil nováček David Klečka a zajistil tak pro svůj tým výhru nad FC Vlakem 3:2.

Kategorie:

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder