Hejňásek je od předchozího zápasu zvyklý, že o jeho zadek se starají ostatní. A tak když na něj padne napsat report, pohne zadkem a hodí to na někoho jiného. Takže tento report nebude až tak o tom, kdo výborně zpracoval míč na kozičkách, jak soupeřův brankář roztahoval nohy a Veteráni ne a ne se strefit a jak větrné podmínky hrály hlavně se soupeřem.

Zápas se odehrál 16.3. ve prospěch týmu Hosthunters se skórem 3:0. Tentokrát hra nepodléhala vynikajícně natrénované technice našeho mužstva, nýbrž úmyslu větru zesměšnit ho. Natrénováno však měli soupeři, kteří se stejně jako do branky skvěle strefovali do rozkroků Veteránů – Krasoně a Jánského. Ti jsou však zvyklí z války na ledascos a po chvilce fňukání a loku zelené se hrdě zapojili do plodné hry. Nositelem konečné tečky za zápasem byla Petráskova hlava, po neomalené akci soupeře.

Pokud by se hrálo na tyčky a nikoli na góly, Veteráni jsou jasní přeborníci. Bohužel v tomto nespravedlivém světě prohráli a v hospodě si připili smutným Tralalalala. Avšak smutné bylo jen uvnitř našich srdcí, neboť jsme byli opět nařčeni z křiku a výtržnictví. Po tomto jsme si radši sbalili batůžky a v tichosti opustili hospodu.

Beruška

Kategorie:

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder