Tralalalala – Horalové 6:1

Ve středu 16.4. čekal na náš A tým přímý souboj o play-off proti týmu Horalové. Náš soupeř se před utkáním nacházel v tabulce na 2. místě o 3 body před námi, proto jsme nesměli za žádnou cenu prohrát. S tímto vědomím a odhodláním ukázat, že do bojů o třetí ligu patříme, jsme se sešli v téměř kompletní sestavě, ve které pouze chyběl vinou RMF Petr Hebký.  Nastoupili jsme: v obraně Michal Krčmář, Milan Lecián, Honza Crha, Michal Vozár – v útoku Jakub Šandera, Tomáš Olmr, Petr Valenta, Filip Petrásek, Pepa Florián a bránu střežil Martin Cuhra.

Od prvních minut jsme na hřišti dominovali a bylo jen otázkou času, kdy vstřelíme nějakou branku. Jako prvnímu se to povedlo Krčimu, když proměnil přímý kop se značnou pomocí Filipa, který dostatečně obtěžoval gólmana soupeře. Jeden ze soupeřů nesouhlasil s regulérností gólu a tak moc se dožadoval odpískání faulu na brankáře, až dostal žlutou kartu a tím poslal svůj tým do oslabení. My jsme ale jako již tradičně početní výhodu v gól neproměnili. Soupeř však dokázal rychle srovnat, když Aleš nepohlídal svého hráče při rohovém kopu. Nakonec se nám přece jen podařilo skóre navýšit, když se prosadili znovu Krči po důrazu v brankovišti a Pepa Florián.

Ve druhém poločase jsme ale znovu začali kontrolovat hru a soupeř si už žádnou pořádnou šanci nevypracoval. Naopak se prosadili ještě Honza Crha, Michal Vozár a Tomáš Olmr a upravili konečný výsledek na 6:1.

Výhra nás tedy posouvá do play-off!!

Příští týden v úterý 22.4. na hřišti č.1 nás čeká dohrávka s týmem Club111.cz, ve které už nám sice o nic nejde, ale i tak budeme chtít vyhrát.

Milan „Otík“ Lecián

Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář