Veteráni alias Moe´s – Komety FC

Spoiler: Jaká je pravděpodobnost, že v jednom zápase dají gól zároveň Špáňa, Lenochod a Infarkt, že hvězdný střelec El Pavlíto žádný gól nedá a že se nevypije všechna zelená ???

Ve slunečný podvečer posledního července nás ve čtvrtém kole Letní ligy čekal tým Komety FC, skládající se z bandy tupých zejména ruskojazyčných idiotů, kteří do Čech utekli z dálného východu a slovo fair play pravděpodobně v životě neslyšeli. Náš tým se tentokrát výjimečně sešel ve velmi hojném počtu, když měl k dispozici na střídání dvě kompletní pětky. V bráně tradiční jistota David, v obraně Václav, Špáňa, Roman a opětovná posila na letní ligu z A-týmu Otík. Na pozici spojky se střídali El Pavlíto s Toomem a “hvězdný” útok tvořili Lenochod, Infarkt, Blešák a Pavlítův gayfriend z Jiskry Krokodýl Bobšit. Zpoza pomezní čáry nás povzbuzovaly paní Španihelová a paní Kouřimová (taktéž občas nazývaná Bohyně).

První poločas začal ve vlažném stylu, když náš obvyklý agresivní nátlakový fotbal byl utlumován zejména malým množstvím zelené v krvi. Čehož dokázal využít soupeř, když v ojedinělé šanci po chybě obrany dokázal proměnit sólový únik a překonat Davida “už to není, co to bývalo dřív.” Nicméně to bylo pro tento zápas ze strany soupeře vše, protože už pomalu začal fungovat mocný zelený likér. Do půle stihl srovnat skóre Toom, když suverénně zavěsil po pěkné akci. Po poločasovém doplnění tekutin už to byla hra pouze na jednu bránu. Nejprve Špáňa zkušeně rozehrál roh do soupeře, který si sám balón nasměroval do vlastní brány. A i když se Verča usilovně snažila svým poprsím balón tečovat a soupeře tak ponížit ještě víc, její přednosti velikosti B- na to nestačily a gól bude navždy evidován jako vlastní (pro příště Verčo doporučuji koupit kvalitnější výstroj, např. zde: http://www.spravnapodprsenka.cz/ ). Po tomto obratu  začal soupeř bezhlavě útočit, čehož dokázal potrestat po rychlé kombinaci Infarkt. Další gól poté přidal Lenochod, když dokázal vystihnout rozehrávku soupeře a samostatný únik bezpečně proměnit jesličkami. Závěrečnou branku zápasu dokázal obstarat další sváteční střelec Špáňa, za což byl manželkou odměněn povolenkou na jednu Plzničku (samozřejmě pod jejím dohledem).

Výsledek 5:1 je naprosto zasloužený, vzhledem k tomu, že jsem soupeře dokázali rozložit jak po psychické stránce (to zvládáme vždy), tak i po fotbalové (to už nebývá tak samozřejmé). O soupeřových kvalitách vypovídá i to, že si po zápase odmítli podat ruce a zbaběle utekli.

V příštím zápase se potkáme o postup s nejsilnějším týmem skupiny, čerstvě třetiligovým Zimbru Olymp. Nicméně šance existují, protože z posledního zápasu zůstalo velké množství zelené, a proto i příchozí fanoušci nebudou na suchu.

Fotbalu zdar a chlastu ještě víc

“Lenochod”

Kategorie:

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder