V předvečer Poháru děkana se Motorletu sešli Veteráni k zápasu s Polnohospodárem, který byl v posledním vzájemném zápase jednoznačně přehrán. Prodloužený víkend se výrazně projevil na docházce, proto ke hře byla připravena pouze áčková sestava bez Pavlíta hnijícího někde v letadle a Krči + Verča. Při zhlédnutí této sestavy se převlékl i bebíčko Čůrák a sem tam vystřídal. Na tribuně pak byla připravená skoro stejně početná fanouškovská podpora – manželé Poláčkovi, Darek, nahý Bobshit, Zuza a Viktor Burian, který byl naložen cestou na zastávce.

Překvapení pro tým si přichystal Lenochod, který se lehce připravoval a na zápas musel být přivezen, protože chůze mu dělala problém. Naštěstí soupeř tento fakt neodhalil, nebo byl prostě neschopný toho využít.  Stejně jako v posledním vzájemném zápase byl soupeř naprosto neškodný a soustředil se zejména na obranu vlastního pásma. Nicméně v tomto bloku jednou přehlídli Trpaslíka, který se proplížil pod jejich zorným polem – 1:0. Posíleni tímto faktem jsem přidali na obrátkách a skóre se měnilo již za další minutu, když klasicky nehlídaná Verča dostala přihrávku na vápno a k šoku všech se trefila nejen do míče, ale i do brány – 2:0. Zesměšnění soupeře by tedy již bylo, proto jsme se na jistý čas přesunuli ke konzumaci zelené a dalších pochutin místo přidávání dalších branek.

Druhý poločas probíhal ve stejném duchu. Lenochod v bráně se v klidu bez vyrušování mohl věnovat střízlivění, fanoušci si dělali legraci z Bobshita a soupeř se snažil bránit. Což se mu vzhledem k našemu tempu i dařilo. Nicméně to se nelíbilo Šušumu. Tento kanonýr, který je věčně nespokojen se svými výkony, svou střeleckou potencí, výkonem týmu a množstvím zelené na lavičce, se štěstím zvýšil na 3:0. Na 4:0 přidala gól opět “Týdeník Hanspaulka hráčka utkání” Verča, když přihrávku na vápně jako tradičně minula, nicméně si stojnou nohu postavila tak šikovně, že se od ní míč odrazil krásně k tyči. A bývala by mohla přidat i hattrick, to by se ovšem nesměla bát hrát hlavou a nebo by musela mít o něco větší prsa. Ke konci zápase se díky laxnosti v obraně podařilo soupeři využít přečíslení a snížit na konečných 4:1.

Lenochod

Kategorie:

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder