V dnešním díle poučně-zábavného bulletinu si ukážeme, že svět kolem nás je plný nejistot a ne vše může být černobílé viz dále.

V den nedožitých 131. narozenin PhDr. Edvarda Beneše (bývalý prezident Československa = absolutní jistota 100%) a 7. narozenin Nelly Sofie Gottové (budoucí prezidentka postapokalyptického uskupení SEAF tedy Středo-Evropsko-Asijské Federace = jistota 0.0001%) vyrazil na trávník ZŠ Mikulova tým Veteránů. Oproti předchozím zápasům naše řady značně prořídly. Někteří se omluvili, jiní ne. Ti kteří se neomluvili (Martin Ševeček) to mají za 5 lahví zelené (= absolutní jistota 100%).

Skupinka chrabrých čutálistů tedy nastoupila v následující sestavě. Z brány míče vyplácával Martin Nula Cuhra,  obranu hájil Milan Otík Lecián a Vladimír Špáňa Španihel. A soupeřova brankáře trápili Filip Klidně Mě Zase Přejeď Petrásek, Pavel Pavlíto Bartl, Veronika Zelená Blechová a Ondřej ŠušuŠubrt,

V první půli byla hra celkem vyrovnaná a přelévala velmi svižně z jedné strany na druhou a zpět. Ke konci už byla znát na našich hráčích únava a dokonce i Filip chodil střídat. Šance měli oba týmy, avšak k úspěšnému zakončení vždy kousek chyběl.

O přestávce jsme si odpočinuli a na začátku druhé půle to bylo na našem pohybu znát. Pak se hra opět začala srovnávat a znovu byly šance na obou stranách. Zlomový okamžik přišel, když Šušu svým důrazem protlačil míč do soupeřovy brány = jistota 0.50131%. Těchto 131 stotisícin rozhodlo o našem vedení 1:0. Soupeřovi borci, i když byli ukecaní celý zápas, začali diskutovat i s rozhodčím, za což si jeden z nich vykoledoval žlutou kartu. Jelikož nám už nezbývalo moc sil, stáhli jsme se do obrany, abychom o hubené vedení nepřišli a hráli jsme na brejky. Do samostatných úniků se pouštěl především Filip a vždy to skončilo stejně; tedy někdo jej nevybíravě fauloval. Nakonec z toho byla druhá žlutá karta pro soupeřova hráče, což ukončilo jejich silný tlak a my mohli zápas dotáhnout do úspěšného konce.

Špáňa

Kategorie:

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder