V pondělí 9. října nastoupil B-tým Tralalala ke svému poslednímu zápasu základní skupiny proti FK Kvalita tam je a to v následující sedmičlenné sestavě: v bráně Karel Andrle, v obraně David Brožek, Michal Vozár, Jakub Kubát a v útoku pak Filip Vobr, Zdeněk Garčic a Maksim Purgin.

Do zápasu s „papírově slabším“ soupeřem jsme vstupovali s vědomím, že máme zajištěný postup do play-off, chtěli jsme proto vítězstvím potvrdit naše kvality a povzbudit sebevědomí týmu do závěrečné části soutěže.

Jenomže zápas se odvíjel úplně jinak, než jsme čekali. Už od prvních minut nás soupeř přesvědčoval o tom, že „nějaká kvalita tam opravdu je“ a když se k tomu přidala naše nepřesná rozehrávka, výsledkem byly 3 góly v naší síti za první poločas.

Přes všechny snahy motivovat se o poločasové přestávce k obratu se pro nás ani druhý poločas nevyvíjel dobře, naše pokusy ohrozit soupeřovu branku byly vždy neúspěšné. Několikrát jsme sice nastřelili brankovou konstrukci, ale fortuna nebyla na naší straně. Naopak jsme inkasovali další dva góly, přičemž mohlo být ještě hůř, kdyby se Karel v bráně neblýskl dvěma obětavými zákroky, při kterých střely soupeře likvidoval svým obličejem.

Zápas skončil za skóre 5:0 pro FK Kvalita tam je a nutno říci, že zaslouženě. Budeme doufat, že jsme si naši slabší chvilku vybrali už nyní a do nadcházejícího play-off vkročíme mnohem lépe.

Kuba

Kategorie:

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder