Volejbal Tralalalala – přípravný turnaj 4.10.

Celkem se turnaje zúčastnilo 14 týmů, byly 2 skupiny po 3 a 2 skupiny po 4 týmech. Tralalalala bylo ve čtyřčlenné skupině. Turnaj pro nás začal v 8:15 zápasem s budoucím vítězem skupiny VOSK B. Z týmu byla cítit ranní ospalost a hrát jsme začali až ve chvíli kdy už jsme dostávali na frak. Zápas jsme prohráli 0:2 na sety. Druhý zápas jsme hráli s Bčkem, které bylo ve skupině také. Ukazuje se, že proti Bčku podáváme stabilně velice dobré výkony (nebo Bčko proti nám nepříliš silné..?), nálada v týmu je zpravidla výborná a motivace Bčko porazit neotřesná. Svého papírově silnějšího soupeře jsme smetli 2:0 na sety. Poslední zápas ve skupině byl spíše formalitou, soupeř URWI proti nám neměl mnoho šancí, obzvlášť když jsme si posílili sebevědomí zdoláním Bčka (to vždycky zvedne náladu).

Byli jsme druzí ve skupině a rozhodovalo se, jestli budeme hrát play off v horní (1.-8. místo) nebo spodní (9.-14. místo) části tabulky. Naším soupeřem byly Růžovky, které rozhodly o našem sestupu do spodního pavouka. Abychom byli 9., bylo by třeba vyhrát další 3 zápasy. První z nich, s týmem Zubatá, šel hladce. Naším druhým soupeřem bylo – opět Bčko! I tentokrát jsme oslavovali výhru. Měli jsme před sebou tedy poslední, sedmý zápas ten den. Měli jsme hrát proti týmu Blitzkrieg. Ačkoli jsme byli všichni zemdlení únavou a motivace do dalšího duelu se hledala těžko, nakonec se týmu podařilo zmobilizovat se a v tie-breaku jsme i poslední zápas zakončili vítězstvím.

Byl to velmi úspěšný turnaj, ze sedmi zápasů jsme prohráli jen dva a výhrou spodního pavouka jsme skončili na 9. místě. Odešli jsme před předáváním cen, což je škoda, protože pro nás jako pro finalisty spodního pavouka bylo také něco připraveného. Inu, pro příště.

Martin Dudr

Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář