Tuto neděli měly nastoupit oba dva týmy, Tra i Trb, ale nastoupilo pouze Bčko – dva ze tří plánovaných soupeřů Ačka se z turnaje omluvili. Jelikož Bčko mělo jenom čtyři kluky, oslovil mě Roman jestli bych si s nimi nechtěl zahrát na hostovačku na smečaře. Šel jsem rád a na turnaji jsme se potkali v sestavě: já, Roman Lavička, Zbyňa, Jitka, Romča, Terka, Beňo a Dominik. Bylo nás tedy osm a střídal jsem se s Beňem a Romanem.

Ten den nás čekaly, standartně, tři zápasy a všichni soupeři s námi byli výkonostně celkem srovnatelní. První zápas jsme začali hrát něco po druhé odpolední hodině.

Zápas s týmem Panters Mělník jsme prohráli ve dvou setech 19:25, 14:25 po rozpačitém, nesebevědomém výkonu. Na lavičce jsem seděl já spolu s Romčou.

Ve druhém zápase s Prejvolej jsem již nastoupit mohl (Panteři byli jediný tým, který byl proti mému startu) a holky se také prostřídaly, na lavičce seděla Terka s Romanem. Po celkem suverénním výkonu jsme zápas vyhráli 25:16, 25:18.

Ve třetím klání jme narazili na nejsilnějšího soupeře toho dne, tým Nepropadejte panice! měl pár vysokých hráčů. Na lavičce seděla Jitka a Beňo. První set byl vyrovnaný, pro vítězství 25:23 jsme si museli dojít kvalitním výkonem. Ve druhém setu se nám však podařilo soupeře psychicky zlomit a vyhráli jsme i druhou sadu, ovšem s daleko sebevědomějším výsledkem 25:18.

Jitka se nechala slyšet, že jí moc mrzelo že si ten parádní poslední zápas s námi nezahrála a Zbyňa zase, že šlo o nejlepší dosavadní turnaj sezóny. To je, myslím, výstižné slovo závěrem.

Martin Dudr

Kategorie:

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder