Tralalalala – Prestige team 3:6

Ke svému poslednímu zápasu ve Strahovské lize v tomto roce nastoupil tým Tralalalala dne 2.12.2015. Jelikož už bylo jasné nám i soupeřům, že ani jeden tým postoupit do další fáze nemůže, odvíjela se hra v celkem poklidné atmosféře.

Nastoupili jsme v obdobné sestavě jako v posledním zápase, který byl den předtím. Naším cílem bylo zakončit sezónu vítězně. Zápas nezačal špatně, vytvořili jsme si několik šancí, které ale vyústily pouze v gól soupeře. Hrálo se nahoru a dolů, a po chvíli se nám povedlo dokonce i vyrovnat zásluhou Jirky Urbana. Nicméně naše obrana byla pevná asi jako cena rublu za poslední rok, a tak jsme šli do druhého poločasu za stavu 2:1 pro soupeře.

Ve druhé půli jsme si řekli, že budem hrát rohy, kterých jsme měli dostatek, na osamoceného Cuhru stojícího na půlce hřiště. Protože nám to v minulých zápasech parkrát vyšlo, doufali jsme, že to vyjde i teď. Několik šancí z toho bylo, ale taky asi tři góly do naší prázdné brány. Za stavu 5:1 jsme mohli využít toho, že šel soupeř do tří hráčů kvůli špatnému střídání. Přesilovku jsme začali skvěle, takže soupeř vedl už 6:1. Do konce přesilovky se nám přece jen podařilo vstřelit gól, přesněji tečí Kuby Šandery po střele Cukrouše. Náhle jsme vrhnuli všechny síly do útoku a po chvíli vstřelili další gól a byl to znovu Jirka Urban. Vypadalo to, že soupeře pomalu dotahujeme. Bohužel zápas skončil a my odešli s porážkou 6:3 na desítku.

Pavel

Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář