Tralalalala – FC Good-Will 4:7

Po neočekávané sněhové nadílce v prvním hracím týdnu, která v Praze jako již tradičně způsobila lokální kolaps, musel futsalový A-tým ve 3. Strahovské lize, stejně jako většina dalších týmů, zahájit sezónu až druhým kolem a to dne 7.3.2016 zápasem s týmem Fc Good-will.

Očekávání před zápasem byla jako vždy na začátku nového ročníků veliká a dokonce se proslýchalo něco o postupu do vysněné 2. Strahovské ligy. Tyto plány, ale možná vzaly za své již po prvním zápase.

A-tým nastoupil do zápasu v následující sestavě. V bráně se válel Martin „vždyť rozhodčí pískal“ Cuhra. V obraně se potulovali Milan Lecián, Martin Oharek, Jakub Rousek a Martin Ševeček. V útoku se pravidelně střídali borci jako Jakub Šandera, Filip Petrásek, Jirka Urban a Pavel Gajdoš.

Utkání začalo velmi dobře, neboť Jakub Šandera otevřel po pěkné akci zkušeně skóre – 1:0. Avšak to bylo jediné pozitivum 1. poločasu, neboť soupeř dokázal využít všech individuálních chyb a otočit skóre na 1:3. Do 2. půle tak nastoupil A-tým s cílem otočit výsledek zpět na jeho stranu. Po zmatkách v obraně však soupeř navýšil na 1:4. Poté však slepenými góly dokázal nejprve Milan Lecián zkorigovat na 2:4 a poté Jakub Šandera snížit na rozdíl jediné branky – 3:4. Avšak když se A-tým mocně nadechoval k obratu v zápasu, všechny šance totálně pohřbil Martin Cuhra v bráně.

Z vedlejšího hřiště se totiž prý ozval hvizd, který však nikdo jiný neslyšel, zkušený gólman přestal hrát a nechal si z takřka nulového úhlu vstřelit potupný gól na 3:5. Než se celý tým z tohoto šoku vzpamatoval, soupeř dokázal z brejků navýšit až na rozdíl 4 branek – 3:7. Ze závěrečného tlaku dokázal Filip Petrásek po tečované střele už pouze upravit na konečných 4:7.

Tento zápas tedy body nepřinesl, avšak sezóna je zatím na jejím začátku a nezbývá nic jiného než urvat body v následujících zápasech.

Filippo

Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář