Za zvuku drkotajících zubů a Cuhrova smrtelného chroptění nastoupilo naše áčko proti již známému soupeři – Vořežpruti. Začátek utkání se nesl v duchu velice vyrovnané taktické hry, kdy se ani jednomu týmu nepodařilo vsítit branku, pouze Martin Oharek otřepal jinovatku ze sítí zpoza branky.

S takovýmto průběhem však nesouhlasil náš věrný (a mnohdy jediný) fanoušek a manager týmu Jabko, který viděl potenciál v našich standartních (*standardních = 20, pozn. korektor) situacích, a ukázalo se, že je to člověk na správném místě, neboť chvíli na to Pavel Gajdoš (Otík – dalších 20, pozn. korektor) vstřelil branku po rohovém kopu.

Tato branka pak rozpoutala neskutečné peklo pro Vořežpruty, protože doslova netušili, kde jim hlava stojí, což se projevovalo zejména u soupeřova gólmana, který netušil, že jeho místo je v bráně a ne v útoku. Za tuto demenci byl po zásluze potrestán, když Martin Oharek svou přesnou přihrávkou našel Jakuba Šanderu a ten se nezalekl trefit soupeřovu naprosto prázdnou branku.

Tento jednoduchý gól nakonec vedl k tomu, že se výše zmiňovaný Jakub Šandera konečně probudil ze zimního gólového spánku a přidal vzápětí i druhý gól. Další povedený gól přidal Milan Lecián (Pavel Gajdoš – potřetí 20, pozn. korektor) a pak s jednou šmudlou přispěl do krámu i Pavel „mám blonďatou motivaci“ Bártl, kterému se míč neuvěřitelně zamotal pod nohy, třikrát málem spadl, však nakonec s vypětím všech sil vytrčil svoji levačku a trefil prázdnou bránu za naprosto zostuzeným brankářem.
Stav utkání 5:1.

Playboy “3×20” Šandera

Kategorie: Nezařazené