Trclclclclc – Svědkové lihovovy 5:9

Jak se den se dnem sešel, bylo tady opět pondělí a hrál se zápas, náš již třetí tuhle sezónu. Tentokráte jsme se o slávu ve Strahovské lize bili s týmem Svědkové Lihovovy. Vzhledem k naší technické zdatnosti na míči jsme opět nasadili naši jedinou zápasovou strategii a to, že soupeře musíme uběhat. Tuto skutečnost už jen mocně podtrhával fakt, že zatímco soupeř disponoval pouze pěti hráči do pole a mohl tak střídat pouze jediný, u našeho týmu byla situace zcela opačná, neb jsme měli na střídání dokonce pět hráčů. Zápas byl ze začátku vcelku vyrovnaný, i když nám soupeř před poločasem lehce odskočil a my jsme museli dotahovat. Po výměně stran se obrázek ze hry moc nezměnil. Naší početní výhody jsme využívali tím způsobem, že někteří hráči neustále přetahovali střídání. Ale jinak nám k dokonalé hře chybělo jen pár maličkostí – schopnost si nahrát, hrát trochu do těla a obecná neschopnost v útoku. A když se k tomu v závěru přidal naprostý zmar v obraně, bylo rozhodnuto. Namísto vyrovnání nám soupeř ještě víc odskočil a bylo hotovo. Náš tým tak podlehl v divácky velmi atraktivním zápasu 5:9, kdy našimi skórujícími hráči byli Jarda (2x), Mára, Martin a Pavel.

Vítek

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.