Ve středu 16.11 sehrálo naše A-čko předposlední zápas základní části skupiny B ve 2. Strahovské fotbalové lize proti týmu Adamantan FC. Kvůli přívalovým dešťům na Strahově byla ostatní utkání zrušena, ale naši borci i přes hrozbu rýmičky a kašlíčku vběhli na zeleno-žlutý umělý trávník.

Do zápasu jsme nastoupili v sestavě: v bráně Martin „Lenochod“ Cuhra, v obraně Milan „Otík“ Lecián, Lukáš Zeman, Pavel Gajdoš a v útoku Bobšit, Jakub Šandera a Zdenál Garčič. Ve fanouškovském sektoru výjimečně chyběl maskot týmu „Jabko“ a tak jediným přihlížejícím byl zraněný Filip Petrásek.

Celý zápas byl poměrně herně vyrovnaný, soupeři si vypracovali více šancí, ale ty byly úspěšně likvidovány konstrukcí Lenochodovy brány.

Nejvýznamnější moment zápasu nastal již krátce po začátku, kdy si Lenochod Cuhra při výběhu přehodil míč přes útočníka (ano, čtete správně), popoběhl na soupeřovu půli a vyslal střelu „na“ bránu. Míč letící spíše do rohu hřiště než do brány naštěstí trefil hráče soupeře a poté zapadl za záda nic netušícího brankáře. 1:0 (Podrobnější popis situace vám ochotně podá na Desítce sám Lenochod)

Ve druhé půli se nejprve prosadil soupeř a poté nás poslal opět do vedení po rohovém kopu Lukáš Zeman. 2:1 Vedení ale trvalo nanejvýš 10 sekund a soupeř znovu dokázal vyrovnat. O výhře nakonec rozhodl pár minut před koncem Zdenál Garčič. 3:2 V té době se na zápas konečně dostavil i Pavel „Pavlíto“ Bartl, který již stejně nebyl na hřiště vypuštěn (Cuhra mu to nedovolil) a tak jen přihlížel úspěšnému bránění těsné výhry.

Vítězství nám již zajistilo play-off. Poslední kolo základní skupiny hrajeme v pondělí 21.11. v 19:00 na hřišti č. 3 proti týmu Mámin Hemeroid.

 

Milan/Otík

Kategorie: Nezařazené