Po prvním vyhraném zápase v play-off nás v pondělí 5.12. čekal druhý zápas s týmem Bílka. Samozřejmě jsme chtěli vyhrát a navázat tak na předchozí zápas. To se podepsalo i na soupisce, jelikož nás bylo 9 lidí do pole. Oproti tomu soupeř neměl na střídání nikoho. Zprvu to tedy vypadalo, že bychom mohli soupeře snad i uběhat a „lehce“ vyhrát. To se nám ovšem moc nepovedlo.

Zápas jsme nezačali dobře, chybělo více pohybu a po chvíli jsme dostali i gól. Na ten sice dokázal odpovědět Filip Petrásek, jenže hru jsme do poločasu moc nezlepšili a dostali ještě jeden. Po přestávkové poradě jsme se vrhli do druhého poločasu.

Ten jsme začali o poznání lépe. Gólem Bobshita a dvěma góly Otíka, který prokázal svůj důraz soupeřovém brankovišti, jsme se dostali do pohodlného dvoubrankového vedení 4:2. Jenomže pohody bylo až moc, soupeř rychle odpověděl a bylo srovnáno. Přestože už protihráčům docházeli síly a nestíhali se ani vracet a bránit naše útoky, gól se nám vstřelit nepovedlo. Naopak chvíli před koncem soupeř vstřelil vítězný gól a my ostudně prohráli 5:4. Tato prohra nás ještě více mrzela o dva dny později, kdy jsme hráli poslední zápas play-off skupiny a museli tak pro postup vyhrát o dva góly.

Pavel G.

Kategorie: Nezařazené