Tralalalala – Náhodná sešlost

Uplynulý fotbalový týden, který v pondělí zahájil dívčí tým Tralalalala utkáním s FK Baletky, pokračoval od 21:00 na hřišti číslo tři soubojem mezi tralaláckým áčkem a aktuálním lídrem 1. Strahovké ligy – Náhodnou sešlostí.

Již od první minuty bylo znát, že tým soupeře je sešlost všelijaká jenom ne náhodná. Rychlou hrou s četnými přihrávkami, během které se míč neodlepil od země, se do nás protihráči nemilosrdně pustili. Náhodná sešlost šla brzy do vedení 1:0 a my jsme věděli, že nás čeká náročný zápas. Nevzdávajíc se jsme si několika dobrými kombinacemi vytvořili tlak, který vyústil ve faul soupeře. Z následujícího přímého kopu gólově trestal Kuba Šandera a srovnal tak na 1:1. Dále už však otěže zápasu pevně převzala Náhodná sešlost. Do stavu 3:1 jsme se ještě snažili bránit náporu soupeře, ale frustrace ze zápasu, který nám zjevně proplouval mezi prsty, vedla ke ztrátě koncentrace. Dezorganizace v obraně pak soupeři umožnila snadno zvyšovat svůj náskok a ten nás tak slovy Ivana Horníka „sfouknul jako svíčku“. Cenou útěchy nám mohl být gól Lukáše Zemana, který skóre upravil na konečných 9:2.

S jediným vítězstvím na kontě je Tralalalala v tabulce předposlední a příští zápas proti TJ Vopruzenina bude zásadní v boji o záchranu první ligy. Doufáme, že nás přijdete podpořit.

Kuba Kubát

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.