V rámci předposledního kola 1. Strahovské ligy se v úterý 7.11. uskutečnil souboj dvou týmů, pro něž by znamenala výhra téměř jisté přezimování v nejprestižnější lize i na další sezónu.

Borci z A-týmu Tralalalala si toho byli plně vědomi a absence na zápas byla minimální. Počet našich náhradníků tradičně převyšoval celkový počet protihráčů. Avšak ani to nám nezabránilo k tomu, abychom po 2 minutách neinkasovali již 2 góly po pohledných akcích soupeře.

Naši odpověď do soupeřovi kysny poslal ještě před koncem poločasu Sparťan a v našich srdcích se zase našla vůle žít. O šikovný lob brankáře přes cele hřiště, se postaral Martin Cuhra, čímž celou situaci ještě víc vyhrotil Jakub Šandera, když vyrovnával přízemní střelou na 3:3. Avšak zápas se nemilosrdně ubíral ke svému konci, a konečný nápor soupeřů vyústil v překonání našeho brankáře, na to jsme již nedokázali odpovědět…

Dali jsme do toho srdíčko, ale ani to občas nestačí, o našem setrvání v 1. lize rozhodne úterní zápas (14. 11.) proti Fc Červená Hviezda.

Doufáme, že nás přijdete podpořit,

Dan

Kategorie: Nezařazené