Po dlouhé zimní pauze plné tréninkového volna, jsme se v pondělí 27.2. vrátili na hřiště v prvním zápase Strahovské ligy proti týmu FC Exekutoři.

Soupeř na nás v prvním poločase nastoupil ve vysokém tempu a prakticky hned zkazil naší brankářské jedničce naději na čisté konto v prvním zápase. Ještě do poločasu jsme dostali další dva góly. Stav 0:3 po první půlce úvodního zápasu byla vcelku studená sprcha. Naštěstí v krátké pauze mezi poločasy dorazil celý náš pětičlenný fanclub a hned bylo proč hrát.

Druhou část jsme začali ve velkém stylu, góly Matěje a Maťa nás dostali na dostřel. Když vtom nám soupeř znovu podkopl kolena čtvrtým gólem. My jsme se ale nevzdali a jen po pár minutách na rozdíl jediné branky snížil Pavel. Posledních 10 minut zápasu jsme se marně snažili dobývat branku soupeře, který využil naší otevřené hry a přidal pojišťovací gól na 5:3.

V prvním zápasu to ještě výsledkově nedopadlo, ale výrazné zlepšení hry v druhé půli ukazuje připravenost týmu na zbytek sezóny. Dokážeme sebrat důležité body hned příští zápas v pondělí 6. 3.?Přijďte se podívat sami.
Matěj

Kategorie: Fotbal