Jednoho čtvrtečního večera (aspoň myslím, moje chlastací dny mi splývaj) jsem takhle šel kolem hřiště č.1 na Strahově no a viděl jsem, že se tam asi bude cosik dít. Nejprv jsem zčekoval fejsbůčky a zjistil jsem, že by se měl hrát jakejsi zápas, na kterej prej nikdo nemá lozit, bo bude moc hluku, moc dýmu a ten fočus bude stát za prd. No já jsem takovej alternativec, tak jsem si řek, že to musím zkouknout. Při bližším koukání jsem zjistil, že fočus budou hrát jakési buchty, no tož to abych se nepodíval! No a tak jsem teda zvostal a čučel.
Proti sobě čutaly jakésik oranžové holky (od ostatních ožralých fandů jsem zjistil, že jsou to Veteránky, i když ani jedna z nich neměla dřevěnej hnát či nebyla plešatka, tak jsem to nějak nepobral ten název) a roštěnky v červenejch sukýnkách, kerý prej maj drsný méno La Tralalalalalala (jsem si nějak nezapamatoval, kolik těch la to jako má bejt, taky se mi občas stává, že krom toho, že vidím dvojmo, tak i slyším dvojmo). Jo a prej je tam někerá z oranžovejch lesbička a buchty se občas nebojí i do sebe drcnout. Tak jsem polk slinu, překonal tlak v gatích, otevřel si pifko no a už se hrálo.
Abyste věděli, tak já jsem fanda defenzivního fočusu (jo ta fejsbůčková stránka je moje) no a tak jsem si v první půli lahodil. Nic se nějak neuďálo, do brány se tak ňák ani nikdo netrefoval, tak sem jen čučel, jak se občas nějaká z nich snaží použít své kozy (ach bylo to tak málo často!) nebo jak se občas pěkně bitkujou. To bylo asi tak vše a najednou byla pauza. Toš tak jsem si došel pro další pifko a rovnou aj na hajzl. Dáko sem se tam zasekal no a jak jsem se vrátil, tak to už bylo najednou 3:0 pro ty starý kraksny. Toš to se mi nelíbí! To je proti pravidlům našej defenzivnej skupiny. Už jsem se málem rozčarovanej zvedal radšik do krčmy, když jsem zjistil, že už se zas děje to samý a čutá se jen obranně. Toš tak jsem to ňáko přetrpěl do konce (byla další bitka, dokonce i faulová a jedna veteránka se chytala za haksnu) no a hurá pak jsem moh jít chlastat. Tak jsem šel chlastat s těma kočenama na Desítku (škoda že se na ně lepilo až příliš borců) no a v mejch aktivních hodinách (myslím tak jako po druhej hodině ranní) jsem to rozjel na parketu a všechny svým dencem převálcoval.
Druhej den ráno (kolem jedenácté) jsem čekoval, co že to vlastně na tom hřišti mělo bejt. Nevím, eslik jsem se tak už vykalil před tím mačem, ale nějako si nepamatuju, že by bylo nějaký pyro či lenochod. Tak jsem hodil oko na stránky Strahovský no a branky padly fakt tři, a to od Verči, Verči (to je pravda, ráno už jsem neviděl dvojmo) a Kamči.
Tak to bylo tak ňák všecko, možná se ještě někdy na ty buchty přijdu kouknout.

Zdraví Váš věrnej fanda Pepa z depa

Nadiktováno zapisovatelce Evče

Kategorie: Nezařazené