První jarní den se opět sešel výkvět jaderňáckého fotbalu na už třetí zápas této sezony, tentokrát s týmem Joga Bonito. Sešli jsme se v hojném počtu, potom, co byla Bahňákovi násilně narušena vysoká pracovní morálka na desítce a byl odveden na zápas, chyběl pouze nejlepší střelec týmu Lukáš (Amerika, to berem) a Martin, který se prý musel učit analýzu (jeho osud má v rukou jeho nelítostný cvičící Šemberáček, v případě špatného výsledku je to blbá výmluva, v případě dobrého… to vlastně taky. Tak nic, nemá.). První jarní den to byl se vším všudy, před zápasem se hezky zazelenalo a protože soupeř dorazil v sympatickém množství 6 lidí, byly stanoveny jasné cíle a pokyny: rychle střídat a dostat pod 15. Utkání začalo v dobrém rytmu a několik prvních minut jsme byli schopni držet s favority utkání krok. Na rychlých střídáních musíme ještě zapracovat, ale bylo k vidění několik více či méně zdařených pokusů o střelu přes půl. Většinou méně zdařených. Spíše se začaly kupit góly, ale přiměřeně pomalu. O poločase, který přišel za sympatického stavu 0:6, došla zelená a to byl, jak se ukázalo, kámen úrazu. Po této smutné události už neměla hra takovou šťávu jako předtím… Nicméně i tak jsme vysokým presinkem donutili soupeře k několika přihrávkám na brankáře mimo rámec pravidel, díky čemuž jsme se dostali k největšímu ohrožení branky, asi dvěma nepřímým kopům z atraktivní vzdálenosti. Leč zůstaly nevyužity. Stejně tak jeden rohový kop a Bahňákova výborná přihrávka za obranu. Všechno toto nakonec vyústilo v konečné skóre 0:13, když rozhodčí zápas v naprosto nudné pasáži ukončil.

Co zlepšit do příštího zápasu: víc zelené a návrat Lukáše. Nic jiného není potřeba. Hrajeme proti týmu, který má taktéž po 3 zápasech 3 prohry, skóre sice nepatrně lepší, ale na kontě vstřelených gólů je velká nula!! Čili je jasné, kdo bude mít ofenzivní choutky větší než Zdenál na rohlíčky… Nezapomeňte dorazit, přišli byste o smršť nevídaných rozměrů!! A krom toho o dvacku…

Kategorie: Nezařazené