Naše první Play-off v tomto roce a vůbec moje první Play-off v týmu Tralalalala,začalo opět neobvykle ve středu v tradičním čase ve 18:00 na ,,betonovém” hřišti číslo 3. První poločas začal pro nás velice dobre,kde se hned v úvodu trefil sparťan Matěj.Pote přišlo brzké vyrovnání,kdy se asi Zdenál dohodl před zápasem s protějším týmem a uklidil Cuhrovi balon k tyči.To nás zrejme položilo,neboť jsem o par minut později inkasovali další gól po (ne)chtěné střele.Stav byl tak 1:2. Po tomto gólů jsme se opět nechytily a přišla další odměna v podání hostů v podobě 3.golu v naši síti,kam zapadl Pavlito s míčem do brány ve snaze zabránit gólu.Do konce první půle stihl opět snížit sparťan Matěj…2:3 Druhá půle začala opět slibně,jako začátek první a Dan vyrovnal na 3:3. V průběhu druhé půle jsme polevily v koncentraci a prohrávali jsme opět 3:5. K blížícímu se konci vyrazil Ohy na výlet po pravé lajne a svoji šmudlou překvapil všechny účastníky zápasu a snížil na 4:5,díky tomuto gólu jsme se zvedly a hráč utkání Matěj završil svůj hattrick na 5:5.Uz to vypadalo,ze do odvety půjdeme se stavem nerozhodnym,ale v tu se probudil nejlepší střelec týmu p.Rossmann a rozhodl o našem těsném vítězství! Odvetny zapas bude začínat na výsledku 6:5,ve středu od 18,00h.