Hráčskou lavičkou tímu La Tralalalala sa už pred zápasom šírila nádej po krásnom no náročnom výkone v poslednom zápase. Blížia sa záverečné zápasy sezóny, a aj preto všetky hráčky túžili po troch bodoch, ktoré by odzrkadlili ťažkú prípravu a bojovné výsledky z posledných náročných zápasov. Víťazstvo s tímom FC Pivce im však zase raz nebolo súdené.

Prvý polčas sa niesol v duchu neistoty. Pochybnosti o víťaznom výsledku v zápase začali prichádzať po prvom nešťastnom góle v sieti gólmanky La Tralalalala. Minúty plynuli a tímu chýbala akási vzájomná súhra. Chuť hrať však ostala a s veľkým kusom bojovnosti si hráčky postupne začali vytvárať šance. Žiadna z nich ale nemenila skóre zápasu a ako hovorí jedno športové pravidlo: „Keď nedáš, dostaneš.“ FC Pivce využili svoju šancu a ešte pred polčasom zvýšili na 2:0.

Bojovnosť tímu sa nestrácala napriek nepriaznivému výsledku ani v druhom polčase. Polčasová porada s trénermi mala byť predzvesťou možného otočenia stavu zápasu. Nádhernému výkonu Terezy Flekovej, ktorá skvele pracovala od územia vlastnej brány až po jej vlastnú útočnú pozíciu, chýbal už len malý kus šťastia k prvému gólu La Tralalalala v zápase. Obrana zapracovala, útočníčky skúšali každú možnosť vystreliť na bránu, no stav zápasu sa už nepodarilo zmeniť.

Zápas FC Pivce – La Tralalalala, napriek úsiliu tímu La Tralalalala, končil výsledkom 2:0. Sezóna má však do konca stále pár zápasov, preto veríme, že snaha hráčok sa konečne pretaví do víťazného výsledku.