Dne 20.10.2021 ve 20:00 se konal již 3. zápas 1. ligy skupiny A mezi týmy Tralalalala a Ofenzivní
smršť.
Letošní sezóna se, i díky úspěšnému náboru nováčků, nese ve znamení hojné zápasové účasti a ani
dnešek nebyl jiný. Borci se sešli ve složení: Pavel “možná už jsem na to starej” Gajdoš, Tomáš “dnes
i vystřídám” Rossmann, Tomáš “tak jsem dorazil” Novák, Ondřej “kudrnáč” Bařinka, Roman “vodku nepiju”
Pirogov, Vojtěch “čára” Bártek, Daniel “zkusím to v bráně” Ptáček, Martin “na hospodu jsem starej”
Oharek, Zdeněk “správný kapitán alkoholik” Garčic a v neposlední řadě Jaroslav “babiččiny tepláky
opět v akci” Švec.
Zápas započal doslova ofenzivní smrští ze strany Ofenzivní smršti, kterou však tým Tralalalala přestál
bez větších problémů, a dokonce se dostal i do vlastních šancí. Výsledkem prvních 15 min byl stav 2:1
v neprospěch Ofenzivní smršti. To se však změnilo v následujících minutách, kde v rychlém sledu padly hned 3
branky a stav zápasu se změnil na 4:2 pro soupeře. Tento stav dokázal tým Tralalalala zmírnit těsně před poločasem na
4:3.
Povzbuzeni výsledkem 1. poločasu proti silnějšímu soupeři vstoupili hráči Tralalalala do 2. poločasu
s velkou chutí, avšak chyby v obraně a neproměněné šance je stáli pravděpodobně dobrý výsledek.
Ofenzivní smršť následně uzamkla Tralalalala před jejich brankou a přidala hned několik branek. Trvalo
10 min, než se hráči Tralalalala oklepali a zmohli se na protiútok. Otevřenější obrana obou týmů
nakonec vyvrcholila v gólovou přestřelku ve druhém poločase, kterou Tralalalala prohrálo 2:6. Výsledné
skóre zápasu mezi Ofenzivní smrští a našimi borci z Tralalalala 10:5.
Střelci Tralalalala byli: Pavel Gajdoš (2), Tomáš Rossmann (1), Tomáš Novák (1), Ondřej Bařinka (1).

Kategorie: Nezařazené