S novým semestrem je tu nový ročník Strahovské fotbalové ligy a s ním i nová čerstvá krev v našem holčičím jaderňáckém týmu La Tralalalala. Svou premiéru na hřišti v zápase proti týmu FC Pivce ve čtvrtek 03. 03. absolvovaly Vika a Karla (obě útok). Cíl byl jasný – vyhrát a vylepšit si skóre z podzimu, kdy jsme s Pivci vybojovaly výhru 4:0. No a jak to celé dopadlo?
Bodové skóre v prvním poločase otevřela Anet a do přestávky přibyl na našem kontě ještě jeden gól zásluhou Terky N. . Po pauze naše nová posila Karla šikovně tečovala míč, který se dostal až za záda soupeřovy brankářky. O další gól se postarala naše kanonýrka Terka N. a zápas uzavřela obránkyně Natka gólem s pořadovým číslem pět. Terka N. už hattrick dokončit nestihla a za čáru se nedostal ani jeden ze skvělých pokusů naší „útočné obránkyně“ Sáry či útočnice Zuzky. Naše brankářka Dáda nedala soupeřkám šanci skórovat a podpořila náš výkon čistým kontem. Do sezóny jsme tedy vstoupily vítezstvím 5:0, i když gólových šancí bylo mnohem víc.
Ovšem nebylo všechno jen růžové. Hned při prvním střídání si zkušená obránkyně Klára J. zranila kotník a v téhle sezóně už s největší pravděpodobností do žádného zápasu nenastoupí. Zároveň náš tým opustily absolventky Robi, Terka B. a Zdenka. Děkujeme jim za skvělé výkony po celou dobu působení v La Tralalalala a pevně věříme, že jejich nástupkyně budou pro tým stejnou oporou, jako byly právě ony.
Lůca
Kategorie: Nezařazené