Dne 16.03.2022 ve 21:00 se uskutečnilo fotbalové utkání týmů Tralalalala a AC BALADA. Kluci z Tralalalala byli v rázné náladě a byli připravení na první výhru v této sezóně, proto se dostavili co v nejvyšším počtu, a to včetně všech pohybuschopných veteránů. Soupeř zřejmě cítil ten psychologický tlak ve vzduchu ještě před začátkem zápasu, a proto jen stěží dokázali tohoto utkání poskládat tým, neb věděli, že nebudou schopni smýt hanbu z prohry. Tím pádem tým Tralalalala už obdržel vítěztví v počtu hráčů a bojovné náladě. Zápas byl zahájen a kluci z Tralalalala předváděli dobrou hru a snažili se co nejvíc útočit na soupeře. Během prvního poločasu se podařilo dát jeden gól a zdálo se, že zápas bude úspěšný a určitě vyhrajeme. Ale něco se pokazilo, je možné, že špatná sehranost týmu a že ne všichni si ještě zvykli, jak a kde kdo vlastně hraje. Ve druhém poločasu byla naděje na únavu soupeře, protože hráli bez střídání. Hráči Tralalalala se snažili běhat do útoku, ale několikrát se dopustili chyby, propadli a ztratil se míč, za což byli potrestáni dvěma góly. Zápas skončil se skóre 1:4, což je zatím “nejlepší” skóre v této sezóně, ale pevně věříme, že tréninky a rostoucí zkušenosti mladých hráčů přinesou výsledky.