V úterý 19.4. se odehrál poslední zápas základní části sezóny. Zápas, který mohl rozhodnout o historickém úspěchu dívčího fotbalu. Zápas, který všichni netrpělivě očekávali. A jak to všechno dopadlo? Podařilo se nám postoupit do baráže?
Přípravu jsme začaly zodpovědně už hodinu před zápasem na jedničce, kde jsme se řádně namotivovaly. Ještě před začátkem se protrhla mračna a začal silný déšť za kterého jsme vždy během sezóny podávaly dobré výkony. Tentokrát nás však přemohla nervozita a naše hra byla špatná a velice neorganizovaná. Nechaly jsme tak několika neskutečnými zákroky vyniknout naši skvělou gólmanku Dádu. I ta však byla krátká na jednu ze střel protihráčem. My jsme se v první půli bohužel k větší šanci nedostaly a tak jsme vstupovaly do druhé půle se ztrátou jednoho gólu na soupeřky a hned ze začátku jsme inkasovaly druhý gól. Mnozí by řekli, že je vše ztraceno, ale naši věrní fanoušci nás hnali dál a my neztrácely naději. Semkly jsme se a začaly hrát naši hru. Po našem velkém tlaku jsme snížily na 1:2 a ucítily jsme šanci. K postupu do baráže stačila remíza. Netrvalo dlouho a šťastným ale zaslouženým gólem z autu jsme vyrovnaly. V tu chvíli na hřišti propukla obrovská radost. My však nepřestaly hrát a Terka Nováková po rohovém kopu skórovala na konečných 3:2, čímž jsme se v konečné tabulce posunuly dokonce na třetí místo. Na závěr také musíme pogratulovat našim hochům z Jaderného odpadu, kteří ve stejný den předvedli neuvěřitelný výkon s slavili historickou výhru. My děkujeme všem fanouškům a těšíme se na vás u dalších zápasů.