Po dlhej trojtýždňovej pauze sa náš ženský futbalový tím opäť predstavil v Strahovskej lige. V utorok 24.10.2023 si naše hráčky v očakávanom zápase sezóny zrovnali sily s tímom FC Pivce.

Ešte pred zápasom bolo jasné, že všetko ide podľa plánu : tím sa zišiel v dobrom počte, počasie bolo už klasicky tragické, a tak všetko predpovedalo kvalitný zápas. Hneď do začiatku stretnutia naše hráčky vstúpili veľmi zodpovedne a s chuťou získať prvé ligové body. Hra sa niesla v duchu kombinácii a zaujímavých šancí zo strany La Tralalalala, žiadna z nich však nepriniesla úvodný gól. Šance na oboch stranách však ukazovali, že nielen naše jaderňáčky chcú tento zápas vyhrať. Chvíľa nepozornosti a podcenená situácia koncom prvého polčasu rozhodli, že z prvého gólu sa budú tešiť naše súperky. Napriek obrovskej snahe našich hráčok sa im už nepodarilo prekvapiť starú známu gólmanku FC Pivce a vyrovnať stav zápasu. Trpká prehra 0:1 tak ponechala tím v ďalšom očakávaní zisku prvých bodov v sezóne.

Na záver sa chceme poďakovať našim verným fanúšikom, ktorých neodradilo ani daždivé jesenné počasie a aj napriek tomu prišli naše hráčky podporiť v hojnom počte.

Dada

Kategorie: Fotbal