„La Tralalalala!“ Pozápasový pokrik tímu znel radostnejšie ako kedykoľvek predtým. Hovorí sa predsa: „lepšie neskoro, ako nikdy“. Po náročných zápasoch si tím La Tralalalala konečne vybojoval vysnívané 3 body. V čase, keď aj verní fanúšikovia mrznúci na tribúne zostávali v pochybnostiach, či sa to konečne podarí, hráčky (aj keď s kopou zaváhaní) využili možnosť vybojovať prvé víťazstvo sezóny proti tímu Už je tam!. Ako však naznačuje výsledok 4:2, zápas vôbec nebol jednoznačný. Po úvodnom výkope hráčky s veľkou chuťou a nemiznúcou bojovnosťou využili hneď prvú šancu. Skóre zápasu otvárala Teraza Fleková nekompromisným zakončením prvej akcie, ktorá sa už mohla nazývať gólovou šancou. Skromný počet verných fanúšikov nesklamal a tím sa mohol radovať za potlesku z prvého gólu zápasu. Napriek neutíchajúcej túžbe po výhre sme sa neradovali príliš dlho. Súperky sa nenechali zahanbiť a pár minút po úvodnom góle zničili nádeje zastupujúcej brankárky La Tralalalala na čisté konto. Nenápadná akcia súperiek, založená na úniku útočníčky, skončila po nešťastnom odohraní (situácii, ktorá sa chcela tváriť na výkop) loptou v bráne po tom, ako sa odrazila od už spomínanej stratenej útočníčky na našej polovici. Za stavu 1:1 si tím La Tralalalala uvedomil, že kvalitu súperiek viac nemôže podceniť. Podobnou kombináciou ako pri prvom góle zápasu sa k lopte opäť dostala Tereza Fleková, ktorá nedala brankárke šancu a po jemnej strele, takticky namierenej pomedzi nohy brankárky, sa tribúny opäť rozozvučali. Následný pokus podobný gól zopakovať už nebol tak úspešný a tak sa pri stave 2:1 chopilo šance skvelé útočné duo Kristýna Rejlková a Kateřina Doležalová. S veľkou chuťou a radosťou tak na 3:1 zvyšovala prvá menovaná. Pomerne vyrovnaný prvý polčas nezakončil nikto iný ako Tereza Fleková, ktorá si pripísala na konto hattrick a pri skvelom stave 4:1 si tím mohol konečne oddýchnuť. Druhý polčas naše výborné futbalistky nenechali nič na náhodu, poctivo bránili, dobiehali každú súperku, bez strachu sa postavili do múru na každý priamy kop. Koniec koncov, štandardných situácií si druhý polčas vypýtal viac ako by sa možno žiadalo. Fanúšikovia boli svedkami niekoľkých šancí oboch tímov, jediný gól sa však podarilo vyťažiť tímu Už je tam!. Aj keď sa súperkám podarilo znížiť skóre na 4:2, výhru si hráčky tímu La Tralalalala už nenechali ujsť a po záverečnom hvizde rozhodcu sa tešili z krásnych, aj keď ťažko vybojovaných, troch bodov.