Druhá série zápasů PSL se odehrála večer těsně po skončení Turnaje o Pohár Děkana, takže jsme již trochu vysíleni museli nastoupit proti zkušeným týmům.

První z týmů byl tým Slam Žbluňk & Guests, kde nastoupili 3 hráči a jedna 3-metrová gorila, který jednou rukou dosáhl na koš a druhou se dloubal v nose. My jsme nastoupili bez našeho nejvyššího hráče, takže i nejvyšší z nás mu mohl maximálně tak skočit na záda. Od něj jsme dostali hodně košů, a když koš nedal, tak si řekl o faul (nebo spíše zaprskal přes svůj boxerskej chránič na zuby), takže jsme zápas měli i se sprškou. Prohráli jsme o hodně, přesný výsledek si raději nepamatuju 🙂

Druhý zápas byl proti týmu Žižkov Towers, jehož hráči hrají Pražský přebor A. Prvních pár minut zápasu jsme se s nimi drželi, za to bych chtěl kluky pochválit! I tak se ale Žižkov zvedl a nasázel nám (i bez goriláka) hodně košů, celkový výsledek dopadl podobně jako v prvním zápase.

Zápasy 15.5.: až do pondělí  14.5. 23:39 jsme hrát neměli, dokud mi v tento čas nepřišla sms, že další den máme nastoupit. Tým jsme sice dohromady nedali, ale kvůli špatnému počasí se nakonec stejně nehrálo.

Na závěr bych chtěl kluky pochválit a připomenout, že jsme s podobnými výsledky počítali, tak nemá cenu se tím jakkoli zabývat. Jsme tam od toho, abychom si zahráli (a pak šli do hospody 🙂 ), a proto mě PSL baví – nikdo od nás nemůže čekat, že budeme hrát vyrovnaně s týmy z prvních lig a pražských přeborů…

Takže vzhůru do dalších zápasů, kdy nás v nejbližší době čeká třeba tým Only Hustlaz, který je pro změnu složený z hráčů Sparty.

[flagallery gid=24 name=Gallery]

Kategorie:

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder