La Tralalalala – Chicas 0:4

Ve středu 17.10 se měl v 21.00 odehrát další zápas našeho dívčího týmu – tentokrát proti Chicas.
Osud však chtěl, aby si na něj nadějné fotbalistky vzpomněly již mnohem, mnohem dříve.  Kolem druhé hodiny odpolední, zrovna když se slečna majitelka potila u tabule, jí v kapse zazvonil telefon, a tím se spustil kolotoč událostí. Budeme hrát? Ne, nebudeme! Poplašná zpráva se rozšířila jak v řadách hráček, tak i v řadách fanoušků. O nějaký čas později však přišlo další sdělení – hrát se musí, není kam zápas přeložit, ale druhý tým bude skládat 5 holek na hřiště jen s velkými obtížemi.
O to větší bylo překvapení, když se náš tým sešel na hřišti … Místo pár nemocných soupeřek tam stálo 7 holek v plné síle (rýmu a kašel zanedbáváme, tak jsme hrály minulý zápas taky). Překvapení byli všichni – hráčky, trenér i fanoušci. Ale zápas začal!

Do první půli nastoupil ženský tým s odhodláním, ukořistit alespoň nějaký ten bod do tabulky, ale bohužel se tento cíl začal po chvíli vzdalovat – pokus soupeřek trefit se do brány byl bohužel, po dvojitém zásahu tyček, korunován úspěchem.  Tím se Chicas dostaly do vedení a nic na tom nezměnily ani vytrvalé pokusy našich útočnic dovést fotbalák až do jejich brány a vyrovnat.

V druhé půli změnily soupeřky strategii a změnily brankářku, čímž se na hřiště dostala velmi průbojná hráčka, která ne zrovna málo pomohla ke zbývajícím 3 gólům v naší brance. Náš tým měl šancí také dost, ale stejně ani jeden z nadějně vypadajících kopů směr brána (každý byl odměněn jásotem fanoušků), neskončil tam, kde měl, a síť zůstala zcela smutně viset! Celý zápas tak skončil 4:0 v náš neprospěch. Nevadí! Příště!

Věřím, že všechny hráčky si šetřily síly na nadcházející týden, kdy nás čeká jeden ze zcela jistě nejzajímavějších zápasů zimní sezóny – souboj s Kurzem šití! Jednak s námi sídlí na chvostu tabulky 2. ženské ligy a jednak to jsou bývalé TralalalalačkyJ  Určitě je se na co těšit!

Dojděte – bude potřeba velká morální i hospodová podpora!

Kája

Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář