Áčko se 16. 10. 2012 střetlo s týmem Bubenečská paralela. Stoprocentní docházka předznamenávala problém. Poněvadž jsme spíše zvyklí hrát s handicapem dvou nebo tří hráčů, nevěděli jsme, jak střídat, a tak jsme začali poněkud vlažněji.

Již po pár minutách hry obrana nepokryla kombinující hráče, a po dvojité dorážce jsme tekli 0:1. To nás ovšem moc nenakoplo, protože z následujícího rohového kopu nepokryl Adam „nenosím krtečka“ Polák sbíhajícího hráče, který střelou neměl problém prostřelit Oncka „kašílka“ Bartoňka.

Od této chvíle jsme se začali trochu zahřívat a více běhat, nicméně o soustavném tlaku se moc hovořit nedalo. Každopádně naše snaha byla odměněna – Michal „vulgární“ Zajíček nám po hezké kombinaci daroval snížení na 1:2. Začali jsme tlačit, ale spalování šancí přispěl i výborně chytající gólman soupeře. Potřebovali jsme novou krev do žil, morálně jsme na tom nebyli nic moc, ani když Milan „už mám peníze“ Holec v jasné tutovce neproměnil. Novou nadějí byl gól ke konci první půle Milana „Otíka“ Leciána, který po skrumáži ve vápně dotlačil míč za brankovou čáru snad silou vůle, protože tak pomalu kutálející se míč jsem snad v životě neviděl.

Druhá půle se nesla v duchu spalování dalších šancí a ztrácení míčů na půlce. Tímto jsme se bohužel sami shazovali, a po bezzubém druhém halfu přišla pohroma – jak jinak, než po standardní situaci. Soupeřovu střelu Jan „vylévám piva, kde se dá“ Hejný sice zblokoval, ale pouze jen do protipohybu bezmocného Oncka. Zbývaly asi čtyři minuty do konce.

Korunu našemu planému výkonu nasadil Hovnivál, který dostal téměř vzápětí žlutou a šel si sednout. Nutno podotknout, že ten, kdo by si vsadil na Hejňasovu „výdrž“ nedostat varovný kartonek od rozhodčího až do čtvrtého zápasu, by vyhrál jistě obrovskou sumu. Kurz by byl totiž monstrózní. Každopádně, tímto naše šance pohořely, a zápas se dohrál, po naší větší – opět promarněné – šanci, v poklidu. Prohra 2:3 na náš tragikomický výkon nevypadá tak špatně, avšak, je třeba vsítiti více úspěchů nežli soupeř, a to se nám dnes nepovedlo. Útočníci dnes vyšli naprázdno, jak Trpaslík, tak Aleš nebo TOOM. Stále však aspirujeme na dobrý výsledek ve skupině a nevěšíme hlavy! Vše máme ve svých rukou a do konce základní skupiny zbývají ještě tři zápasy. Jak si povedeme v tom nejbližším, který se bude konat opět v úterý 23. 10. 2012 od 22:00 na dvojce, uvidíme.

Kategorie:

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder