Dne 7.11. jsme se jako na každý zápas sešli v hojném počtu okolo desáté večer a nervózně jsme přešlapovali před nadcházejícím zápasem s PH Maséři Milevsko. Bylo nám jasné, že dnešní duel bude rozhodující a bude mít fundamentální dopad na soudružnost a setrvačnost celého našeho kádru. V první půli jsme se dosti v poli trápili a nemohli najít jeden druhého na hřišti, po analytickém rozboru situace o přestávce jsme se stali na chvíli alespoň vizuálně vyrovnaným soupeřem. Dramatickým momentem zápasu se stala otřesná šarvátka v prostoru pravého rohu, když náš nejzarputilejší ofenzivní hráč (řeč není samozřejmě o nikom jiném než o Liboru Tomkovi) byl tvrdě zezadu napadnut a skončil až v pletivu, soupeř tak obdržel žlutou kartu. Mimo hřiště se bohužel vedla i mezi fanoušky nepodložená debata, v které byl Libor přirovnán k pírku, do kterého stačí fouknout a odlétne. Přízni fanoušků se naše hvězdné útočné eso po zbytek zápasu již nedočkalo a Libor byl jen tématem vášnivých diskuzí v táboře pozorovatelů v těsném okolí Martina Cuhry. Bohužel ani početní výhoda po vyloučení nám úrodu nepřinesla a soupeř se mohl radovat drtivým vítězstvím v poměru 7:0. Závěrem by bylo vhodné poznamenat pár pozitivních okolností. Vzhledem k tomu, že první poločas skončil 0:5, bylo v druhé půli cítit velké zlepšení a lze podobný trend očekávat i v dalším a zároveň posledním zápase této sezóny. Navíc byla navržena nová strategie, která si klade za cíl více propojit obrannou a útočnou řadu a učinit tak hru techničtější a atraktivnější.