A je to tu! Nemožné se stalo možným! Ne, do play off jsme nepostoupili, ale náš tým poprvé za svou existenci vedl! Namachrovaní simulanti z týmu Čutajících sexy vampů v trenýrkách (první a poslední slovo by se dalo brát jako skutečné, zbytek je holý blábol) si nepohlídali Zimyho a ten vsítil. Jeho osobní fanynka propukla v jásot a málem si radostí strhla tričko. Naštěstí toho zanechala, jelikož by poškodila poslední ze Schrödingerových experimentů. Zápas pokračoval. Simulantenbande kníkala jako o závod. Nutno dodat, že si povětšinou za to mohli sami. Kecek v jednu chvíli zanechal nohu na hřišti a jakýsi trpaslík domnívající se, že je princem Krasoňem, o nohu zakopl. Kecek byl pískán. Takto to pokračovalo i s dalšími hráči. Skvěle se v zápase předvedl Kuba. Mocně napřáhl a poslal loptičku za záda brankáře. Krásná střela za níž se jen zaprášilo. Bohužel v tuto chvíli náš tým již dosti prohrával, ale to nám bylo jedno. Fotbalové ponížení si vynahradíme v ponížením v reportu. Útoky na branku soupeře pokračovaly. Kapitán Vespi si štrejchnul při rohovém kopu, kterému předcházelo několik přizabití jednoho z vrchních simulantů. Bohužel kapitánovo štrejchnutí minulo branku. Následně se kapitán vymlouval na předzápasový trénink. Všichni jsou zde svědky několika pokut. První pokuta je za konání v neprospěch týmu (trénink, který kapitána unavil) a druhá pak představuje hodně blbou výmluvu (a třetí neúctu ke kapitánovi, pozn. kapitán). V půli kapitán pronesl pár bojovných pokřiků. Pokáral pár flákačů a vychválil střelce.

Ani v druhé půli střely na bránu Vampů neustávaly, stejně jako góly do naší svatyně. Dlouho jsme si lámali hlavu nad významem slova vamp. Původní návrh, že se jedná o zkráceninu slova vampír se nám přijmout nechtělo. Po asi pěti minutách jsme si hlavy zlomili a někdo konečně donesl Slovník rodilého moraváka. Došli jsme k závěru, že to skutečně nejsou vampýři, ale vampové (v moravštině vampi), což jsou osoby sající lidské semeno (prvně byli registrování opatem Ratzingerem roku 1774 v Lednici). Tedy jejich název je z větší části rozluštěn a ospravedlněn a hlavně je vysvětleno otravné tulení a pokus jednoho tydýta o tanec s Keckem. Slovo sexy však stále nikdo nechápe. Dále se v zápase nic moc nedělo. Góly lítaly do naší branky, ale to nám bylo prostě nějak jedno. Slovo sexy nám stále vrtalo hlavami. Až emeritní rabín Löw tuto záhadu rozlouskl. Jedná se o zkratku z rabínštiny starého věku znamenající (volně přeloženo) “malí trpaslíci toužící po ženě bez šance jsoucí”. Název týmu tedy zdárně rozluštěn, tým ponížen, report napsán, sezóna ukončena a do podzimu ZDAR!! NAZDAR!!

Adam K.

Kategorie:

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder