4 TD Ala Bundy B – Veteráni Tralalalala 2:3 aneb Vítězný začátek v sedmé

Po vítězném tažení 8. ligou přišel první zápas v sedmé. Tento historický milník se udál 3.9.2013 proti týmu 4 TD Ala Bundy B. Natěšenost týmu se projevila vskutku velkou účastí. Sestava byla následující: T. Kouřim, M. Cuhra, P. Bartl, V. Jánský, D. Karal, R. Pangrác, V. Španihel. Z těchto 7 statečných se Tomáš vymlouval na bolavej krček a David na fyzičku. Proto o kvalitní střídačce nelze mluvit.

První poločas proběhl v duchu zbytečně se nezranit o tu kulatou svini. Plán vyšel a nikdo se nezranil, ale naší šikovností jsme vsítili první gól v 7. lize. Bohužel míč musel lovit ze sítě Cuhra. Do konce poločasu se naštěstí ukopl Pavlíto a po 30 minutách utrpení byl stav 1:1.

Ve druhém poločase se hra zlepšila a konečně si dokázali i přihrávat. Krček Tomáš se dokonce prosadil a poslal nás do vedení 2:1. Následně přišel hvězdný okamžik Romana Pangráce. Po ideální přihrávce na střed hřiště a precizním kopem pacírkou ohrozil hosty v asi 50 metrů vzdálené restauraci. Ve 40. minutě jsme opět, po rohovém kopu, ohrozili vlastní branku a bylo srovnáno. Stav 2:2 vydržel pouze 1 minutu, kdy konečný výsledek 3:2 zařídil Venca pro něj dnes již tradičně zády.

Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář