TRALALALALA Veteráni – KOVÁRNA PC 1:0 – aneb Však oni ještě dojdou!

Jednoho krásného podzimního dne (26.11.) přišla ta chvíle, kdy jsem měla nastoupit na svůj první zápas za Veterány v Hanspaulské lize. Podle klasického vyprávění z ostatních zápasů jsem se celkem těšila – průměrné množství zelené na poločas vyvolávalo naději, že se budu celkem flákat a jen tak občas se motat na hřišti, když už mě někdo vystřídá. Skutečnost k mé nelibosti však byla zcela jiná…

Na vůbec nenasvíceném hřišti jsme se sešli v „hojném“ počtu 5 (hráčů)+2 (fanoušci). Jelikož druhý tým zevloval v šatně a tedy nebyl na hřišti včas, tak nám rozhodčí i vzhledem k našemu počtu nabídl kontumaci, což Cukrouš s díky odmítl (aneb – oni naši ještě přijdou, jenom nějak nestíhaj).  Zápas začal, Oskar dostal na tribuně do ruky mobil a začal obvolávat ostatní hráče, kde se flákaj, a my mezitím běhali jak blázni ve 4 po hřišti, kdežto protivník si mohl v klídku i celou 5 na hřišti zaráz vystřídat.
Pomoc nám přišla až ve chvíli, kdy TOOM dorazil v polobotkách na hřiště s tím, že se přišel koukat, ale jestli mu někdo půjčí kraťasy, tak půjde hrát. Takže už nás byla na hřišti aspoň 5. Třikrát HURÁÁ! Načež dostaly události spád: rychlý protiútok – gól  – skóre pro nás 1:0 a protivníků trenér odchází do hospody s tím, že na to, jak jeho svěřenci prohrávaj proti 5hráčům bez střídání, co tam maj i holku, se nebude koukat a dá si radši pívo.

Někdy tou dobou jsem se modlila ke všem zeleným bohům, aby byl už poločas! A byl! Jen zprávy od Oskara nebyly takové, jaké bychom chtěli. Hráči se rekreovali někde v Bratislavě nebo nějak netušili, že se dneska hraje. Peklo v podobě druhého poločasu mohlo přijít a my posilněni lokem tekutých dobrot jsme naběhli na hřiště.

Strategie byla jasná – budem betonovat a Cukrouš v bráně bude čarovat. Naštěstí to vyšlo a zápas skutečně skončil 1:0 pro nás a my mohli s chutí jít slavit…

Ještě je potřeba dodat pár drobností:

-na Hanspaulce nevedou dámské sprchy (pouze pánské a přecpané),

– po zápase bez střídání se nedají dělat všechny postelní aktivity ještě tak týden po (soukromý pozápasový odhad, když mě braly křeče do všech částí těla při libovolném pohybu:D)

– opili jsme se jak se na Tralalalala sluší a patří, co si tak matně vybavuju!

– hrálo se ve složení: Cukr brána, Pavlíto, Vašek, TOOM, Kája, Špáňa :), fanoušci – Terka Jílkovic, Oskar

K

Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář