Po nepřesvědčivém výkonu v prvním zápase nového ročníku Hanspaulské ligy nastoupil tým jaderných veteránů jako domácí tým proti No Fear KK. Vzhledem k vyrovnanému pořadí v 7G skupině po prvním odehraném kole (rozdíl mezi prvním a posledním týmem čítal pouhé 2 body) bylo naší povinností zvítězit. Do zápasu jsme nastoupili v následující sestavě:  v bráně Martin Cuhra (kterého mohla odchytaná nula posunout na první místo mezi brankáře 7G ligy) a v poli Vašek, Verča, Špáňa, Krči, Roman, Tomáš, Pavel Bartl a Petr Habásko. Kupředu nás navíc hnala nezvykle neprázdná domácí tribuna.

I přes hrůzu nahánějící sestavu Tralalalala dokázal soupeř dostát svému jménu a skutečně se ničeho nezalekl. Dokonce tak, že do zápasu nastoupil pouze ve 4 lidech v poli a v podstatě prvních 5 minut, dokud nedorazil šestý hráč sestavy, bylo (pravděpodobně kvůli našemu milosrdenství) jediným vyrovnaným momentem utkání. Následný vývoj již odpovídal předzápasovým očekáváním a naše nezastavitelná útočná smršť posílala jednu střelu za druhou do ochranné sítě za soupeřovou brankou. Tento vývoj trval až do 28. minuty, kdy se v rychlém sledu postarali a dvougólové vedení Petr Habásko a Vašek. Následně přišel velký moment pro Vláďu Špáňu. Tradičně velký zastánce defenzivního fotbalu, který se již zasloužil o mnoho bezbrankových utkání (ať už důsledným bráněním, nebe důsledným neproměňováním) se do zápasu zapsal dokonce dvěma přesnými zásahy a sebe tím pasoval do role sponzora následné pozápasové průpravy. O další dvě branky se pak postarali znovu Petr s Vaškem a jeden gól přidal i Tomáš Kouřim. Výsledný stav tedy 7:0 pro Tralalalala.