Jaderný odpad – Seleção 4:3

V pátém zápase se Jaderný odpad setkal s týmem Selecao, se kterým céčko prohrálo 3:5. Jistě víte, že jsme v předcházejícím zápase prohráli důležité derby s céčkem a tak po týdnu analýz a změn v organizační struktuře jsme se rozhodli nepřizvat na zápas Kubu Kopeckého,Marka Matase a také již natrvalo vyhozeného Adama Kecka. Zbylí členové přišli v plném počtu poctěni nevystavením stopky.

Tyto změny ale byly pro náš tým příliš radikální, a proto jsme se museli trochu sehrát, což nás stálo dva inkasované góly. Nicméně pak se začala herní převaha přelívat na naši stranu a Juraj Kováč dal náš první gól. Bohužel po chvíli jsme zase neuhlídali jejich nejlepšího hráče a inkasovali. Byl to jejich poslední gól, protože s každou minutou se náš výkon zlepšoval a začaly soupeřům téct nervy a nám padat góly. Snížení opět zařídil Juraj a při vyrovnání měl velký podíl díky asistování Hambálkovi, který dával gól pár centimentrů od brankářské čáry. Vítězný gól vstřelil Lukáš Novotný a tak máme první body v sezóně.

Tento zápas je velkým příslibem do budoucna a hodláme se s céčkem ještě porvat alespoň o umístění (ti posledně dostali deset fíků, takže skóre se začíná vyrovnávat). Nyní je na našem kapitánovi jaké hráče povolá, abychom opět dokázali vyhrát. I když zlepšení bylo výrazné, jistě se tím kapitán neuspokojí a bude na příští zápas vymýšlet jinou sestavu. Dá šanci některému z nepřizvaných hráčů nebo množství nepřizvaných hráčů ještě rozšíří, to můžete zjistit 3.11 ve 22h na hřišti u bloku 11.

Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář