Tralalalala 0:3 Ramutant CF

Ve svátek 28.10.2015 čekal Veterány další zápas páté Hanspaulské ligy. Tentokrát nás nečekalo žádné objevování dosud neznámých částí Prahy – zápas se konal ve všemi oblíbené Školce. Vzhledem k neúčasti všech již dávno profláknutých bebíček a alkoholiků, jsme se sešli v poměrně chatrné sestavě. Z počtu celých sedmi hráčů byly jasné dva posty – David Karal v bráně a Mademoiselle Zelená v útoku. Na všech ostatních postech se točili Tomáš „pyroman“ Kouřim, Martin Ševeček, Milan „Otík“ Lecián, Vojta „zkrátím si výlet na kole na 150 km a dorazím“ David a Michal „Mišák“ Krčmář. Soupeřem byl značně početnější tým Ramutant CF, který momentálně stejně jako my obývá střed tabulky, a v minulých letech hrával 4. ligu.

Samotný zápas nebyl ničím význačný, soupeř nám v první půli po individuálních chybách nadělil dva naprosto totožné góly, zatímco my jsme tu bránu prostě trefit nedokázali. Všechny střely mířily vedle nebo nad, a tak se gólman soupeřů mohl zahřát aspoň při lovení míčů z nedalekých křovin. Ať jsme se snažili, jak jsme chtěli, vyrovnat ani snížit se nám v prvním poločase nepodařilo.

Druhý poločas byl o poznání vyhrocenější a soupeři se ukázali jako banda bezmozků, co nedokážou pochopit, že když budou řvát na rozhodčího a nadávat mu do pohlavních orgánů, tak své rozhodnutí opravdu nevezme zpátky a příště jim to pískne na just stejně. Nejvíce pozornosti pan rozhodčí věnoval nejmenšímu hráči na hřišti, který zjevně trpěl ze své výšky komplexy, neboť zásadně útočil na naše hráče, kteří byli o dvě až tři hlavy vyšší než on a nazýval je chcípáky. Zápas po obdržené žluté kartě nakonec nedohrál, což jistě bylo pro jeho dobro, protože nejeden z našich téměř dvoumetrových chcípáčků si na něj brousil zuby.

Se střílením na soupeřovu bránu to bylo mizerné i v druhé půli. Nejen, že se nám nepodařilo žádný gól dát, navíc jsme další inkasovali, když soupeř zopakovat svůj modus operandi z prvního poločasu. Zápas tak skončil 0:3. Je opravdu škoda, že jsme kvůli špatné docházce prohráli s týmem, za který umí hrát fotbal celý jeden hráč. Doufejme, že do příštího zápasu se všechny rýmičky a bebíčka uzdraví (o tom, že by alkoholici vystřízlivěli, si iluze nedělám), a bude víc než jeden hráč na střídání a konečně dáme nějaké góly.

Mademoiselle

Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář