Před druhým přípravným turnajem AVL, kterého se tentokrát zúčastnilo družstvo Trblblblblb, nás potkalo několik zranění, kvůli jimž jsme museli využít služeb nahrávačky Zuzky Řežábkové z týmu Tralalalala. Jako druhá hráčka se na nahrávce osvědčila prvačka Khulan Chuulunbatar. Na smeči jsme měli k dispozici Honzu Medřického, Romana Lavičku a Otu Kukrala, který si ještě střihnul pár setů na bloku. Vedle již tradiční opory na bloku Zbyňka Hubky se v dobrém světle ukázal náš nový blokař Jakub Cuth.

Turnaj pro nás začal prohrou s týmem Zbytky 0:2 na sety v zápase, ve kterém byla vidět naše nesehranost. Ve druhém zápase jsme zlepšili herní projev, ale na finalisty loňské 9. AVL  Orální průzkumníky jsme kvalitativně neměli a po pěkném souboji opět prohráli 0:2. Poslední místo ve skupině nás odsoudilo v play-off hrané o 17. místo. V nervydrásajícím duelu proti týmu Bugaboo jsme ovšem nezvládli odpovědět na lepšící se hru našeho soupeře a prohráli v 1:2. Poslední zápas proti týmu Mordor už se nesl v odpočinkovém duchu a prohráli jsme 0:2.

Přípravný turnaj se nám tedy příliš nepovedl a obsadili jsme pěkné poslední místo. Je třeba ovšem vyzdvihnout podporu našich fotbalistech Káji Kopecké a zejména pak Makki Sedláčkové, jejíž hlasité skandování Trb-lb-lb-lb-lb probouzelo ospalou krev v našich žilách. Děkujeme holky!

Kategorie:

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder