Florbal Tralalalala vs. Nevšední tým 7:2

V pátek 26.10. nastoupil  náš statečný florbalový tým Tralalalala k úvodnímu zápasu nové sezóny UFL Open proti Nevšednímu týmu. I přes to, že během náboru se nám podařilo získat mnoho nových tváři z prvního ročníku, k tomuto zápasu nastoupila prakticky totožná sestava jako minulý rok s vyjímkou nováčka Kuby Víta a navrátilců po zranění Honzy Pozlera a Víti „Špíny“ Škváry.

Vstup do zápasu se nám, jak je již naší tradicí, nevydařil. První lajna v čele s kapitánem Petrem Vágnerem a křídelními esy Márou Matasem a Ondrou Slámou inkasovala po necelé minutě hry, kdy nechala úplně nekrytého hráče soupeře skórovat pěknou střelou ze střední vzdálenosti.  Poté jsme měli více ze hry, čemuž pomáhal fakt, že soupeř neměl žádné hráče na střídání, zatímco my jsme se točili ve třech lajnách. Přesto se nám podařilo vstřelit gól až ke konci první třetiny, kdy po nahození před bránu od Peti Bohuslava skóroval důrazný Jára Krbec. Peťa „přes prázdniny jsem se naučil střílet“ Bohuslav byl vůbec na novou sezónu připraven  důkladně a hned v úvodu druhé třetiny zavěsil nechytatelnou pumelicí do vinglu soupeřovy branky. První lajna chtěla následně dostát svého jména a v polovině třetiny vletěl do soupeřova brankoviště Peťa“ poprvý v životě sem trefil míček ze vzduchu“ Vágner a nadvakrát uklidil do branky nahrávku od Ondry Slámy. Náš třetí gól nás trochu ukolébal a vzápětí jsme podruhé inkasovali. Obavy o výsledek nás neprovázely dlouho, protože čtvrtý gól přidal výborně hrající Peťa Bohuslav.

Do třetí třetiny jsme vstoupili s cílem doražení unaveného soupeře, což se nám velmi dobře dařilo. Nejprve skóroval náš dlouhodobě nejlepší střelec Peťa Veverka a poté se k překvapení všech přítomných trefil poprvé za Tralalalala Zdenál „ v životě sem netrefil branku“ Junek, který byl tak rozhořčen výroky rozhodčích, že bez jakéhokoliv přemýšlení napálil míček přímo do šibenice. Závěr jsme dohrávali víceméně bez potíži, a v závěrečné minutě zasadil poslední ránu soupeři Honza Pozler, který si pohrál s brankářem a v čase 12:59 doběhl i s míčkem do branky.

Vstup do sezóny se nám tedy podařil a doufejme, že se nebude opakovat minulý rok, kdy jsme po úvodních dobrých výsledcích v druhé polovině roku úplně propadli. Podpořit nás v této snaze můžete už v pondělí 29.10. ve 20:30 na hale Kotlářka, kdy startujeme další Soutěž, a to Fakultní UFL proti týmu VŠCHT.

Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář